apteka internetowa domzdrowia
{alt}
0 szt., wartość: 0,00 PLN
Zobacz koszyk
Clavin, Na potencję dla mężczyzn, 20 kapsułek + 8 GRATIS

Clavin, Na potencję dla mężczyzn, 20 kapsułek + 8 GRATIS

Obsługa Klienta
512 726 975
pon. - pt. 9:00 - 18:00
ocena:     liczba ocen: 7
Zobacz inne produkty SIMPLY YOU
Cena:  99,75 PLN 

Produkt chwilowo niedostępny

Podaj swój e-mail a otrzymasz powiadomienie, gdy produkt wróci do oferty.
Email
Zatwierdź

    

Produkty podobne

SOLGAR L-ARGININA 50 KAPSUŁEK

SOLGAR L-ARGININA 50 KAPSUŁEK

52,92 PLN
Arginina to aminokwas należący do grupy aminokwasów endogennych ...

Clavin, Na potencję dla mężczyzn, 20 kapsułek + 8 GRATIS

Typ produktu: suplement diety
Opakowanie 20 KAPSUŁEK
Charakterystyka Clavin to naturalny środek zwiększający męskie libido. Clavin pomaga wielu mężczyznom w dłuższym utrzymaniu erekcji, w ten sposób korzystnie wpływa na wydajność seksualną. Przeznaczony jest dla wszystkich mężczyzn z zaburzeniami potencji, bez względu na wiek.
Skład Składnikiem czynnym jest w nim Clavertin 11 - mieszanka L-argininy oraz wyciągu z liścia Epicedium Sagitatum zawierającego 20% glikozydu icarrin. Clavertin 11 to specjalnie przygotowana mieszanka pochodzenia roślinnego wspomagająca poszerzanie naczyń doprowadzających krew do penisa podczas stymulacji seksualnej.
Dawkowanie Zaleca się stosowanie 4 kapsułek jednocześnie, najlepiej 1-4 godzin przed stosunkiem. Uwaga: niezbędnym warunkiem osiągnięcia spodziewanego efektu jest stymulacja seksualna.
Informacje dodatkowe Jak działa Clavin?
Clavin wspomaga, przy równoczesnej stymulacji seksualnej, rozszerzanie naczyń doprowadzających krew do penisa. Zwiększony dopływ krwi do prącia w efekcie prowadzi do erekcji. Gdy mija pobudzenie seksualne, erekcja w naturalny sposób ustępuje. Bez stymulacji seksualnej nawet zażycie Clavinu nie zagwarantuje erekcji.

Czym wyróżnia się Clavin?
Clavin to dostępny bez recepty w aptekach, bezpieczny w użyciu, skuteczny preparat wspomagający erekcję.

Jak stosować Clavin?
Clavin można stosować w dowolnym momencie, zaleca się stosowanie od 1 do maksymalnie 4 godzin przed kontaktem seksualnym. Należy przy tym zażyć cztery tabletki na raz. Stosowanie Clavinu nie wymaga żadnego przystosowania czy też ograniczeń w Waszej diecie. Clavin jest dostępny w opakowaniach po 8 tabletek (2 dawki) oraz po 20 tabletek ( 5 dawek).

Czy Clavin jest bezpieczny?
Tak. W porównaniu z lekami na receptę Clavin jest o wiele bezpieczniejszy.

Czy można stosować Clavin w połączeniu z nitratami lub nadciśnieniem?
W przypadku nadciśnienia na chwilę obecną brak przeciwwskazań dotyczących stosowania Clavinu jako suplementu, zaleca się jednak raczej okazjonalne zażywanie preparatu przed stosunkiem seksualnym. Jedynie w przypadku długotrwałego równoczesnego stosowania Clavinu oraz leków przeciwnadciśnieniowych działających w mechanizmie blokerów wapniowych, wskazana jest szczególna ostrożność - przyjmowanie Clavinu zalecamy skonsultować z lekarzem zwłaszcza w stanach tzw. niestabilnej anginy pectoris. Analogiczna sytuacja dotyczy również leczenia mononitratami.<br>

Czy Clavin umożliwia kilkukrotne odbycie stosunku?</b><br>
Działanie Clavinu pozwoli Wam powrócić do normalnego życia seksualnego, które pamiętacie sprzed okresu wystąpienia zaburzeń erekcji. Jeśli praktykowaliście wcześniej kilkukrotne stosunki, Clavin pozwoli Wam do nich powrócić.

Czy stosowanie Clavinu pociąga za sobą konieczność ograniczeń w diecie?
Nie. Clavin możecie przyjmować zarówno w trakcie jedzenia, jak i w innym dowolnym momencie, w zależności od Waszych upodobań, bez obaw o spadek efektywności preparatu.

Czy efektów działania Clavinu można spodziewać się już przy pierwszym zastosowaniu?
Clavin, przy pobudzeniu seksualnym, działa u większości mężczyzn zazwyczaj od pierwszego zastosowania, minimalnie godzinę po zażyciu. U niektórych mężczyzn może to jednak trwać dłużej. Zalecamy długotrwałe stosowanie Clavinu.

Czy Clavin można stosować codziennie przez dłuższy okres?
Tak. Maksymalna zalecana dawka wynosi cztery tabletki dziennie. Codzienne długotrwałe stosowanie Clavinu ma dodatkowo korzystny wpływ na libido oraz płodność u mężczyzn.

Czy Clavin zadziała gdy zażyję jedną tabletkę?
Nie. Prawidłowa metoda stosowania Clavinu polega na każdorazowym przyjmowaniu 4 tabletek na raz, przy czym dzienna dawka wynosi właśnie 4 tabletki.
Produkt znaleziono w kategoriach:
Postać: kapsułki
Producent: SIMPLY YOU
Dorośli i dzieci: dorośli
Płeć: mężczyzna
Szukaj
Clavin, Na potencję dla mężczyzn, 20 kapsułek + 8 GRATIS Opinie i oceny
Krzysiek  KRAKÓW
szkoda kasy !
Mi nic on nie pomógł ! zuzyłem całe opakowanie prze pięc dni 20 sztuk a efektu brak !
Rafał  Jaworzno
Mi nie pomogły
No niestety mi te ziółka nie pomogły, ale też na ulotce piszą uczciwie, że nie każdemu są w stanie pomóc.
Jacek  Brzeszcze
Bardzo dobry
Już pierwsze zastosowanie przyniosło oczekiwane efekty. Clavin znakomicie wspomaga, a zarazem efekt nie jest krępujący lub też zbyt mocny.
Andrzej  Krosno
Rzeczywiście działa
Można polecić.
Adres został zmieniony