Jesteś tutaj:

Jeliton – skuteczny na zaparcie i w odchudzaniu

Masz dość zaparć? Męczy Cię związany z tym ból brzucha? Potrzebujesz naturalnego sposobu na regulację pracy jelit? Nie wiesz jak naturalnie wspomóc odchudzanie?Bezpieczny i naturalny środek jest w zasięgu Twojej ręki.

Jeliton – skuteczny na zaparcie i w odchudzaniu

Zdjęcie: Shamil Khakirov

Każdy, kto cierpi na zaparcia, wie jak bardzo jest to uciążliwy problem. Spędzamy długi czas w toalecie. Chcemy coś zjeść, a jednak jesteśmy pełni. Czujemy się zmęczeni, ociężali, pozbawieni energii i chęci do życia. Do tego dochodzi złe samopoczucie. Zaparcie, ta wydawałoby się błaha dolegliwość, potrafi skutecznie uprzykrzyć nam codzienne funkcjonowanie.

Zaparcie może dotykać osoby w każdym wieku. Szczególnie jednak narażone są osoby starsze. Mówi się, że aż 25-40 % osób powyżej 65 roku życia cierpi na problemy z wypróżnianiem. Kobiety w ciąży, osoby narażone na stres również skarżą się na zaparcia. Zaparciom sprzyja nieodpowiednia dieta, szczególnie uboga w warzywa i owoce, a przez to w źródło naturalnego błonnika.

Błonnik - naturalny sposób na odchudzanie i zaparcia?

Wiele osób, które chcą powrócić do normalnego rytmu wypróżniania szuka przede wszystkim naturalnych sposobów. I słusznie! Właśnie to, co dostarcza nam natura, łączy w sobie idealne cechy: skuteczność oraz bezpieczeństwo.

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że jednym z prostszych sposobów nie tylko na likwidację zaparć, ale i wspomaganie odchudzania, jest przyjmowanie w codziennej diecie odpowiednio dużej porcji błonnika. Błonnik, czyli włókno roślinne to nietrawione przez człowieka części rośliny, które jednak są niezbędne dla prawidłowej pracy przewodu pokarmowego. Błonnik po spożyciu sprawia, że szybciej czujemy się nasyceni. Przechodząc przez nasze jelita - błonnik pobudza je do ruchów, oczyszcza niczym szczotka wymiatając zalegające resztki i toksyny z jelit. Wreszcie ułatwia wypróżnianie zwiększając masy kałowe.

Jeliton - reguluje pracę jelit

Dla osób mających problem z wypróżnianiem, chcących wspomóc odchudzanie mamy doskonałą propozycję: Jeliton, preparat oparty w 100 % na naturalnych składnikach. Jeliton zawiera łupiny babki jajowatej - doskonałe źródło błonnika, tak potrzebne dla prawidłowej pracy przewodu pokarmowego.

Jeliton - synonim bezpieczeństwa i skuteczności

Kiedy przyjmujesz Jeliton możesz mieć pewność, że działa tylko w obrębie przewodu pokarmowego. Nie wchłania się, nie działa farmakologicznie a mechanicznie. Nie powoduje interakcji z innymi lekami. Jest bezpieczny. Jeliton mogą stosować nawet kobiety w ciąży.

Jeliton zawiera tylko naturalne łupiny babki jajowatej. Nie zawiera konserwantów, ani substancji uzupełniających, jak to ma często miejsce w przypadku tabletek i kapsułek. Stąd, jest bezpieczny w stosowaniu - masz pewność, co przyjmujesz. Nie zawiera cukru - preparat mogą przyjmować diabetycy.

Jeliton nie uzależnia! Nie rozleniwia również przewodu pokarmowego, w przeciwieństwie do stosowanych niektórych, popularnych "herbatek odchudzających".

Jeliton to skuteczny i bezpieczny sposób na zaparcia i unormowanie pracy jelit.

Jak działa Jeliton?

 • Pobudza jelita do pracy oraz zwiększa masy kałowe, przez co zapobiega i uwalnia od zaparć oraz normalizuje pracę jelit. Jeliton wspomoże terapię osób z zespołem jelita drażliwego.
 • Pochłania toksyny oraz wiąże nadmiar wody w przewodzie pokarmowym, dzięki czemu łagodzi również biegunkę. Jeliton wspomaga działanie diet oczyszczających.
 • Wiąże oraz usuwa nadmiar cholesterolu LDL (tzw. złego cholesterolu), przez co obniża jego poziom.
 • Hamuje apetyt. Pęcznieje w żołądku kilkunastokrotnie, a to sprawia, że szybciej czujemy się syci. Pomaga to utrzymać prawidłową masę ciała. Zmniejsza również ryzyko wystąpienia hemoroidów.
 • Pomaga utrzymać cukier na prawidłowym poziomie, zapobiegając nagłym wahaniom glukozy we krwi.
 • Redukuje objawy refluksu żołądka.

Jak stosuje się Jeliton?Jednorazowo przyjmuje się 1 łyżkę lub saszetkę Jelitonu (ok. 5 g błonnika), którą należy rozpuścić w ok. 100 ml płynu, np. w soku, jogurcie. Ważne, by potem dodatkowo wypić co najmniej szklankę płynu. Stosując Jeliton pamiętajmy, by w ciągu dnia wypijać ok. 2 litrów płynów. Zabezpiecza to przed wzdęciami i kolkami jelitowymi. Dawkę Jelitonu należy przyjmować 3 razy dziennie (maksymalnie 4 razy dziennie).

Jeliton może zaburzyć wchłanianie innych suplementów czy leków, dlatego należy robić co najmniej godzinny odstęp przed i po przyjęciu Jelitonu i innych preparatów.

Na koniec informacja dla osób liczących kalorie - porcja Jelitonu to 0 kcal.

Więcej na: www.kato.pl

Artykuł sponsorowany
Komentarze(0)

  Znaleziono również w


  Polecamy również


  Zobacz Także