Jesteś tutaj:
FERVEX 8 TOREBEK 13,1 G
FERVEX 8 TOREBEK 13,1 G
Typ produktu bez recepty 
Producent  
Opakowanie 8 TOREBEK 13,1 G
Skład Paracetamol 500 mg Kwas askorbowy 200 mg Maleinian feniraminy 25 mg
Działanie Fervex jest lekiem złożonym. Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Maleinian feniraminy zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych udrożniając przewody nosowe, hamuje odruch kichania i łzawienie oczu. Kwas askorbowy uzupełnia niedobory witaminy C w organiźmie.
Wskazania Doraźne leczenie objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych (ból głowy, gorączka, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła) u dorosłych i dzieci powyżej 15 lat.
Dawkowanie Dorośli i dzieci powyżej 15 lat: 1 saszetka 2 lub 3 razy na dobę. Przerwy w podawaniu kolejnych dawek powinny wynosić co najmniej 4 godziny. W przypadku upośledzenia czynności nerek (klirens kreatyniny poniżej 10 ml/min), należy zachować co najmniej ośmiogodzinne przerwy między dawkami. Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance ciepłej lub chłodnej wody. Nie stosować dłużej niż 5 dni bez porozumienia z lekarzem.
Postać granulat 
Dorośli i dzieci dorośli 
Składnik witamina C  feniramina  paracetamol 
Ocena

Oceny i opinie

Twoja ocena

  • Gość: Używam go od paru lat na objawy przeziębienia i grypy i zawsze pomagał mi i mojej rodzinie. Próbowałam innych preparatów skuszona przez farmaceutkę ale nie byłam zadowolona. Lekarz internista powiedział mi, że to najbezpieczniejszy lek na grypę i przeziębienie na rynku.
  • Dominika: Doskonały produkt dla osób, które mają problemy z przełykaniem wszelkiego rodzaju tabletek, kapsułek. Działa niezawodnie. Smak niezbyt ciekawy, ale z łyżeczką miodu da się wypić.
  • Ewa: Skuteczny w walce z przeziębieniem.
  • Sylwia: Smak ma troche niedobry, ale najważniejsze, że stawia na nogi.
  • Maciej: Zawsze gdy czuję, że nadchodzi przeziębienie, sięgam do apteczki po Fervex. 2-3 dni i po wszystkim.
  • więcej ocen i opinii ›

Podobne produkty

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś nam
Uwaga! Serwis nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu.
Znajdziesz tutaj informacje na temat działania, składu, przeznaczenia, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz kosmetyków.
Wszelkie wątpliwości koniecznie konsultuj z lekarzem lub farmaceutą.
Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego produktu.
Za pośrednictwem strony nie można kupować produktów.