Jesteś tutaj:
NUROFEN MIGRENOL FORTE 400 MG TABL. POWL. 12 SZT. BLISTER
NUROFEN MIGRENOL FORTE 400 MG TABL. POWL. 12 SZT. BLISTER
Typ produktu bez recepty 
Producent  
Opakowanie 12 TABL.
Skład 400 mg ibuprofenu w postaci ibuprofenu z lizyną - 684,0 mg
Działanie
  • szybko działający
  • zmniejsza nasilenie nudności związanych z migreną
  • Wskazania Faza ostrego bólu głowy w przebiegu migreny z aurą lub bez. Napięciowy ból głowy. Stany bólowe. Bóle w przebiegu przeziębienia i grypy.
    Dawkowanie Tabletki popijać płynem. W przypadku pacjentów z wrażliwym żołądkiem lek przyjmować podczas posiłku.
    Dawka początkowa: 1 tabletka powlekana.
    Następnie, w razie potrzeby, 1 tabletka powlekana co 4 godziny. Maksymalna dawka dobowa: 3 tabletki.
    Postać tabletki 
    Składnik ibuprofen 
    Ocena

    Oceny i opinie

    Twoja ocena

    • Ewa: Miewam co jakiś czas migreny z typowymi objawami tj. wymioty i ostry ból głowy. Do tej pory niestety nie było środków bez recepty, które przynosiły by ulgę. Wypróbowałam Migrenol i jak na razie pomaga, przynajmniej znacznie ogranicza nieprzyjemne objawy ataku. Polecam!

    Podobne produkty

    Gorączka różnego pochodzenia (także w przebiegu zakażeń wirusowych, w przebiegu odczynu poszczepiennego)

    Widzisz błąd w opisie? Zgłoś nam
    Uwaga! Serwis nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu.
    Znajdziesz tutaj informacje na temat działania, składu, przeznaczenia, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz kosmetyków.
    Wszelkie wątpliwości koniecznie konsultuj z lekarzem lub farmaceutą.
    Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego produktu.
    Za pośrednictwem strony nie można kupować produktów.