Jesteś tutaj:

Chcesz się zdrowo wyspać? Wybieraj naturalne leki!

Cały dzień nie opuszcza cię senność, nie możesz się skoncentrować i brak ci energii? Przesypiasz co noc 8 godzin, a mimo to budzisz się zmęczony i z bólem głowy? Powodem może być nie ilość snu, a jego jakość. W rozwiązaniu problemu pomoże ci naturalny lek nasenny LUNAPRET, który zapewnia zdrowy regenerujący sen. Dowiedz się dlaczego!

Chcesz się zdrowo wyspać? Wybieraj naturalne leki!
Cały dzień nie opuszcza cię senność, nie możesz się skoncentrować i brak ci energii? Przesypiasz co noc 8 godzin, a mimo to budzisz się zmęczony i z bólem głowy? Powodem może być nie ilość snu, a jego jakość. W rozwiązaniu problemu pomoże ci naturalny lek nasenny LUNAPRET, który zapewnia zdrowy regenerujący sen. Dowiedz się dlaczego!

Wydaje ci się, że dbasz o higienę snu, chodzisz spać o regularnych porach, przesypiasz całą noc, a mimo to rano wciąż jesteś niewyspany? To sygnał, że organizm nie wypoczął należycie w czasie snu, nie zregenerował się. Zła jakość snu to jedna z głównych przyczyn bezsenności, dolegliwości, która znacząco wpływa na jakość codziennego funkcjonowania. Osoby cierpiące na bezsenność mają problemy z koncentracją, są rozdrażnione, popełniają więcej błędów, są bardziej narażone na wypadki. Co więcej – bezsenność utrzymująca się przez długi czas może mieć poważne konsekwencje zdrowotne. Oprócz chronicznego stanu niewyspania, porannego „efektu kaca”, dolegliwości ze strony układu pokarmowego, może skutkować depresją i zwiększonym ryzykiem chorób serca i nadciśnieniem.

Zdrowy sen to podstawa

Fizjologiczną funkcją snu jest odpoczynek ciała i regeneracja układu nerwowego. Podczas nocy 4-5 krotnie powtarza się cykl, w którym kolejno występuje faza snu głębokiego (zwanego też NREM lub wolnofalowym) i płytkiego (REM). Sen zaczyna się fazą NREM, która trwa od 80 do 100 minut, po której następuje faza REM o długości około 15 minut. Organizm najlepiej odpoczywa podczas faz cyklu głębokiego, kiedy ciało odpoczywa i pozbywa się całodziennego zmęczenia, a mózg regeneruje się. Badania wykazały, że w pierwszych cyklach po zaśnięciu w przeciągu 300 minut organizm śpi „najmocniej”, a więc też najefektywniej wypoczywa.

Na bezsenność tylko sprawdzone naturalne leki!

Sytuacje, które utrudniają przejście w fazę NREM to przede wszystkim bezsenność, w tym częste wybudzanie się. Osoby zmagające się z tym problemem próbują sobie z tym radzić stosując delikatne środki nasenne. I słusznie! Trzeba jednak uważać i wybierać tylko naturalne preparaty o sprawdzonej skuteczności. Dlaczego?

Preparaty naturalne oparte wyłącznie na ekstraktach pochodzenia roślinnego pozwalają na zdrowy, głęboki sen. W czasie ich stosowania organizm płynnie przechodzi przez cykle NREM-REM, dzięki czemu rano budzimy się wypoczęci i wyspani. Wśród preparatów roślinnych jedynie dwa mają zbadaną naukowo i udokumentowaną skuteczność w leczeniu bezsenności. Są to ekstrakty z korzenia waleriany i z szyszek chmielu. Te dwie substancje zmniejszają aktywność układu nerwowego, a mechanizm ich działania przypomina ten fizjologicznie występujący w organizmie. Waleriana i chmiel działają analogicznie jak pewne cząstki sygnałowe w mózgu, które powodują wyciszenie organizmu, zmniejszenie pobudliwości i rozluźnienie mięśni. Dodatkowo ekstrakt z szyszek chmielu działa jak melatonina, hormon odpowiedzialny za regulację cyklu okołodobowego, regulujący mechanizm snu i czuwania.LUNAPRET jest lekiem, zawiera tylko naturalne składniki – z wymienionych już ekstraktów waleriany i chmielu. Stosowanie LUNAPRETu pozwala na głęboki sen, co często jest niemożliwe przy zażywaniu syntetycznych leków nasennych. Leki syntetyczne często wypłycają sen, nie pozwalając na przejście w fazę NREM, kiedy organizm najlepiej wypoczywa i regeneruje się. Zażywanie leków naturalnych, takich jak LUNAPRET, eliminuje ten problem i sprawia, że budzimy się wyspani i pełni energii. LUNAPRET jest lekiem dostępnym bez recepty - i w odróżnieniu od powszechnie dostępnych suplementów diety - został dokładnie przebadany i posiada wszystkie niezbędne świadectwa rejestracji i certyfikaty. Ma udokumentowaną skuteczność i jest dostępny w aptece bez recepty, co pozwala po niego sięgnąć już przy pierwszych problemach z bezsennością.Komentarze(0)