Jesteś tutaj:

Ranking spalaczy tłuszczu 2024

Rok 2024 już trwa w najlepsze, a wakacje zbliżają się wielkimi krokami. To idealny czas na sprawdzenie obecnego rynku suplementów, które w tym okresie cieszą się największą popularnością. Mowa tu o spalaczach tkanki tłuszczowej – największych sprzymierzeńcach wielu osób, które całą zimę pracowały nad swoją sylwetką. W poniższym zestawieniu prezentujemy produkty, które bez wątpienia wywiązują się ze swojego zadania. Poznajcie najlepsze termogeniki! Poczytaj opinie na forum

Ranking spalaczy tłuszczu 2024

SPIS TREŚCI:

1. Ranking spalaczy tłuszczu 2024

Miejsce numer 1: FITLABS TRIZER

Najnowszy preparat firmy FITLABS stanowi swoistą rewolucję wśród spalaczy tkanki tłuszczowej. Trizer to suplement diety ukierunkowany nie tylko na destrukcję niepotrzebnych cząsteczek tłuszczu, ale i poprawę naszego zdrowia. Zróżnicowany i w 100% organiczny skład warunkuje nie tylko brak ryzyka wystąpienia objawów niepożądanych, ale dodatkowo pozwala na jego zastosowanie zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Co więcej, naturalne składniki zabezpieczą naszą sylwetkę przed pojawieniem się bardzo częstego wśród innych termogeników efektu jojo.

Tu kupisz ten produkt FitLabs Trizer - 90kaps. -20% (4.87) FitLabs Trizer - 90kaps. 137,00 zł Kup Teraz!

Trizer posiada bardzo szeroki wachlarz działania. Oprócz intensyfikacji termogenezy i nasilenia procesu lipolizy dodatkowo hamuje niekontrolowane napady głodu, skutecznie przyśpiesza pracę całego metabolizmu oraz pozwala na pozbycie się wody podskórnej, która bardzo często jest powodem braku wizualnych efektów w trakcie odchudzania. Właściwości te są możliwe dzięki obecności chromu, ekstraktu z zielonej herbaty, kapsaicyny i synefryny. Skrzyp wraz z witaminą B7 pozwoli na zwiększenie wytrzymałości skóry oraz włosów i paznokci.

Ekstrakt z mniszka lekarskiego i pokrzywy nasili proces diuretyczny, co pozwoli na lepsze oczyszczenie ustroju. Natomiast l-tyrozyna, będąca jednym z głównych aminokwasów, będzie odpowiadała za kontrolę pracy tarczycy oraz syntezy dopaminy i noradrenaliny. Warto też dodać o obecnych witaminach B6, D i E, które spełniają wiele prozdrowotnych funkcji i chronią przed zachwianiem homeostazy – naturalnej harmonii naszego organizmu. Z kolei ekstrakt z gorzkiej pomarańczy wraz z kofeiną zapewni optymalną porcję pobudzenia, bez ryzyka pojawienia się typowych efektów dla związków stymulujących jak bezsenność, dekoncentracja czy zawroty głowy.

W Internecie znajdują się tysiące ludzi, którzy chwalą się swoimi udanymi metamorfozami z Trizerem.

Tutaj tylko kilka z nich:

Według wielu specjalistów, to właśnie końcowy etap redukcji jest najlepszym momentem na zastosowanie spalacza tłuszczu, który pozwoli nam „dobrać się” do najtrudniej usuwalnych, krańcowych procentów tkanki tłuszczowej. Ilość produktów jakie oferuje rynek jest ogromna, lecz jak to zwykle bywa, wiele z nich nie gwarantuje oczekiwanych efektów. Jednak od jakiegoś czasu kwestia wyboru odpowiedniego spalacza nie napawa już o ból głowy, a to wszystko za sprawą firmy FITLABS i jej flagowego produktu o nazwie Trizer.

Pierwsze co należy powiedzieć o tym preparacie to to, że nie jest to kolejny przereklamowany bubel, co bezdyskusyjnie potwierdza jego niezwykle przemyślany i rozbudowany skład. Kolejną kluczową informacją jest naturalne pochodzenie składników co oznacza, że jest on w pełni bezpieczny dla organizmu człowieka, niezależnie od płci osoby go stosującej. Ostatnią ważną wzmianką jest zespół, który pracował przy powstaniu produktu, składający się z wyłącznie z wyspecjalizowanych dietetyków, farmaceutów i biotechnologów.

Co w takim razie sprawia, że Trizer to najlepsze wsparcie w tym jakże ciężkim okresie redukowania masy? Najlepszą odpowiedzią na to pytanie jest wnikliwa analiza składników znajdujących się w preparacie.

Długą listę argumentów należy zacząć od zawartej w nim sporej dawki chromu. Działanie tego pierwiastka wzmaga wydzielanie insuliny, która reguluje poziom cukru we krwi, przyspiesza metabolizm węglowodanów, tłuszczy oraz przyspiesza syntezę białek. Oznacza to nie tylko pohamowanie apetytu, ale również ograniczenie odkładania się tłuszczu w tkankach oraz wsparcie procesów anabolicznych. Działanie insuliny to również zwiększenie glikogenu mięśniowego, jakże niezbędnego do uzupełnienia po ciężkim treningu, zwłaszcza w fazie redukowania, aby nie doprowadzić do rozpadu mięśni.

Kolejnym mocnym punktem na liście jest duet termogeników w postaci kapsaicyny oraz galusanu epigallokatechiny (EGCG). Jak powszechnie wiadomo redukcja tkanki tłuszczowej w końcowej fazie jest niezwykle trudnym i mozolnym zadaniem. Obecność kapasicyny oraz EGCG pomaga przyspieszyć ten proces za sprawą wywołania termogenezy, w trakcie której zwiększone zapotrzebowanie kaloryczne, zaspokaja energia pochodząca ze spalania tkanki tłuszczowej. Aby spotęgować ten efekt, w składzie Trizera zamieszono również ekstrakt z ziaren zielonej kawy, który ogranicza wchłanianie węglowodanów, zwiększając udział tkanki tłuszczowej w produkcji energii.

Należy również pamiętać, że nie tylko rezerwy tłuszczu odpowiadają za powolne rzeźbienie sylwetki. Współwinowajcą w tym procederze jest także nadmiar płynów w organizmie, który może sięgać nawet kilku kilogramów. Dlatego właśnie, producenci Trizera zamieścili w nim ekstrakty z mniszka lekarskiego oraz ziela pokrzywy, które działają moczopędnie oraz zapobiegają przyszłej retencji. Usunięcie niepotrzebnej wody to jedna z najszybszych metod pozbycia się zbędnych kilogramów oraz uwydatnienia wypracowanej muskulatury.

Doskonale wiedzą o tym zawodnicy sportów walki, którzy zbijając wagę potrafią zrzucić nawet 10 kilogramów (zdecydowaną większość stanowi woda) w zaledwie kilkanaście dni. Oczywiście w przypadku stosowania Trizera nie należy spodziewać się tak drastycznych efektów, ale kilka kilogramów jest jak najbardziej realne do osiągnięcia. Co ciekawe, preparat Trizer sprawdza się również doskonale, jako tak zwana przed treningówka. Zamieszczone w składzie stymulanty takie jak kofeina, guarana, czy synefryna nie tylko potęgują chęć oraz motywację do treningu, ale i faktycznie zwiększają możliwości wysiłkowe organizmu. Częstszy i intensywniejszy trening oznacza setki spalonych kalorii oraz znikające procenty tkanki tłuszczowej. W trakcie wyczerpujących treningów, a w szczególności w okresie ograniczonej diety z naszego organizmu bardzo szybko wypłukiwane są witaminy i minerały, dlatego uzupełnieniem składu jest kompleks witamin z grupy B, D, C oraz E, a także wyciąg ze skrzypu polnego, który zapewnia między innymi prawidłowy wygląd naszych włosów, skóry i paznokci.

Tu kupisz ten produkt FitLabs Trizer - 90kaps. -20% (4.87) FitLabs Trizer - 90kaps. 137,00 zł Kup Teraz!

Dodatkowo, co może być niezwykle ważną informacją dla osób które pierwszy raz w życiu zmagają się z brzemieniem redukcji, firma FITLABS przygotowała możliwość skorzystania z usług swoich profesjonalnych dietetyków, którzy dla każdego klienta skomponują indywidualny plan żywieniowy na okres 30 dni całkowicie za darmo.

Trizer

Miejsce numer 2: MAZIN

Liderem tegorocznego rankingu spalaczy tkanki tłuszczowej jest suplement diety Mazin. Preparat stanowi kompozycję aż 10 składników aktywnych, wśród których znalazły się kofeina, ketony malinowe, standaryzowane ekstrakty roślinne (m.in. kwiat szafranu, pokrzywa indyjska, korzeń imbiru), niacyna oraz chrom. Niewątpliwą zaletą produktu jest jego uniwersalna formuła, co sprawia, że może być wykorzystywany przez kobiety i mężczyzn – na każdym poziomie zaawansowania i w różnych formach aktywności fizycznej.

Tu kupisz ten produkt Mazin - 90 tabl. -14% (5) Mazin - 90 tabl. 119,00 zł Kup Teraz!


Mazin gwarantuje wielowymiarowe wsparcie w procesie odchudzania i kontroli właściwej masy ciała. Chrom ma pozytywny wpływ na utrzymanie odpowiedniego poziomu glukozy we krwi oraz wspomaga zachowanie prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych. Niacynie przypisuje się szereg wartościowych właściwości, m.in. oddziaływanie na pracę układu nerwowego i funkcje psychologiczne, zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia czy zachowanie optymalnego metabolizmu energetycznego. Co więcej, niacyna jest pomocna w utrzymaniu dobrego stanu skóry.

Nikogo też nie powinna zaskakiwać obecność kofeiny, która wpływa na termogenezę, a tym samym może intensyfikować proces redukcji tkanki tłuszczowej. W składzie Mazin znalazły się także standaryzowane wyciągi roślinne będące źródłem wielu wartościowych substancji czynnych, takich jak forskoliny czy gingerole. Precyzyjnie dobrane proporcje poszczególnych składników gwarantują bezpieczne i efektywne oddziaływanie, co w połączeniu ze zróżnicowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną z pewnością ułatwi osiągnięcie wyznaczonego celu.

Spalacz tkanki tłuszczowej Mazin jest dostępny w formie niewielkich i łatwych do połknięcia tabletek. Dzięki temu preparat nie stwarza problemów z porcjowaniem i zapewnia prawdziwy komfort w trakcie użycia. Mazin to produkt dopracowany w każdym aspekcie, którego skład jest cennym uzupełnieniem diet redukcyjnych.

Miejsce numer 3: MUSCLETECH HYDROXYCUT ADVANCED

Hydroxycut Advanced firmy MuscleTech jest termogenikiem stosowanym przez wielu zawodowych sportowców. W składzie preparatu znajdują się tylko i wyłącznie naturalne ekstrakty roślinne – przykładem mogą być: burak, fasola, groszek, jagody goji czy żeń-szeń azjatycki. Bogata ilość zawartych w nich polifenoli determinuje skuteczne oczyszczenie naszego ustroju z wolnych rodników, które bardzo intensywnie utrudniają spalanie tkanki tłuszczowej oraz przyśpieszają proces starzenia się organizmu. Dodatkowo wysoka dawka witaminy C, która wykazuje silne właściwości proredukcyjne, pozwoli na skuteczną ochronę naszego zdrowia przed obniżeniem naturalnej odporności, o którą nietrudno w okresie redukcji masy ciała.

Tu kupisz ten produkt MuscleTech Hydroxycut Elite - 110kaps. -41% (4.26) MuscleTech Hydroxycut Elite - 110kaps. 79,00 zł 129,00 zł Kup Teraz!

Miejsce numer 4: UNIVERSAL ANIMAL CUTS

Animal Cuts to już swoista legenda wśród suplementów ukierunkowanych na zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej. Podstawą realnej skuteczności preparatu firmy Universal jest kompleksowość – bogaty skład zapewnia przede wszystkim bardzo zróżnicowane działanie i atakowanie cząsteczek tłuszczu na różnych płaszczyznach. Dzięki temu możemy być pewni, że nasze wysiłki nie idą na marne, a założony cel zostanie osiągnięty.

Różnorodność składu to niewątpliwa zaleta Animal Cuts. Oprócz grupy związków stymulujących pracę zarówno układu nerwowego, jak i całego metabolizmu odnajdziemy też inne konglomeraty. Duża zawartość polifenoli z różnych odmian herbaty i kawy warunkuje intensywne oczyszczanie ustroju z szkodliwych związków utleniających. Obecność ekstraktu z Ashwagandha i magnolii pozwoli na skutecznie blokowanie uwalniania kortyzolu – hormonu stresu, który przyczynia się do nasilenia katabolizmu opóźniającego osiągnięcie efektów. Dodatkowo w składzie fatburnera firmy Universal znajdziemy substancje usuwające podskórną wodę, wspomagające pracę tarczycy, a także pozwalające na lepszą biodostępność, czyli sprawniejsze pozyskiwanie korzyści ze składników odżywczych.

Tu kupisz ten produkt Universal Animal Cuts - 42sasz. -9% (4.76) Universal Animal Cuts - 42sasz. 169,90 zł 179,00 zł Kup Teraz!

2. Co to są spalacze tłuszczu?

Fatburnery, termogeniki, czy też spalacze tłuszczu – nazwy te coraz częściej pojawiają się w licznych reklamach suplementów ukierunkowanych na odchudzanie i pozbycie się nadprogramowej ilości tkanki tłuszczowej. W ich składzie najczęściej można doszukać się mieszanek różnych substancji o pochodzeniu naturalnym, ale i syntetycznych związków ukierunkowanych na niszczenie cząsteczek tłuszczu. Działanie tych preparatów jest ukierunkowane przede wszystkim na wzrost temperatury naszego ciała, co stanowi skuteczny sposób na walkę z niechcianymi kilogramami. Zwiększenie ciepłoty organizmu przyczynia się do intensywniejszych procesów lipolizy, czyli destrukcji komórek tłuszczowych podczas treningów.

Co więcej, skutki stosowania suplementów termogenicznych są zauważalne nie tylko w trakcie ćwiczeń. Spalacze tkanki tłuszczowej dodatkowo wzmagają tempo procesów metabolicznych odpowiedzialnych za trawienie i uwalnianie składników odżywczych z pożywienia. Warto też dodać, że większa temperatura naszego ciała przyczynia się do nasilenia potliwości, co w dużej mierze prowadzi do utraty przez nasz ustrój zbędnych i szkodliwych metabolitów wtórnych. Efektem tego jest pozbycie się niepotrzebnych substancji, które mogą spowalniać nasze reakcje fizjologiczne oraz utrudniać modelowanie sylwetki.

3. Spalacze tłuszczu i opinie

Jak w większości kwestii, tak samo i w przypadku spalaczy tłuszczu zdania na temat skuteczności ich działania są podzielone. Co może być argumentem, który uwierzytelnia ich proredukcyjny charakter? Przykładem mogą być chociażby: wiele pozytywnych opinii oraz setki sprzedających się opakowań tej grupy suplementów. Dla wielu osób, w tym również profesjonalnych zawodników sportów sylwetkowych i innych dyscyplin, spalacze tkanki tłuszczowej stanowią swoistą podstawę w okresie odchudzania. Oprócz tego w dobie dzisiejszego rozwoju medycyny istnieje wiele badań naukowych, które potwierdzają skuteczność działania termogeników w walce z nadmierną masą ciała i zbyt dużą ilością cząsteczek tłuszczu.

Na drugim biegunie spotkamy się z grupą niezadowolonych i zawiedzionych klientów, którzy donoszą o braku realnego efektu po kuracji wykorzystującej fatburnery. Najczęściej wspominanymi zarzutami są zbyt wysoka cena odżywki w stosunku do oczekiwanych rezultatów, zbyt słabe działanie bądź mało urozmaicona receptura suplementu. Ich zdanie jest jednak równie ważne co opinie zwolenników spalaczy tkanki tłuszczowej. Dzięki temu będziemy mogli sprawdzić, które z produktów dostają najgorsze opinie, co pozwoli nam zaoszczędzić nie tylko czas i pieniądze, ale też nerwy oraz zdrowie.

Niemniej jednak warto pokusić się o pewną puentę w tym punkcie. Spalacze tkanki tłuszczowej, podobnie jak i inne suplementy diety, nie mogą stanowić podstawy naszych starań o nową sylwetkę. Całkowity potencjał oraz maksymalne działanie tej grupy odżywek jest możliwe do uzyskania tylko i wyłącznie wtedy, gdy zostaną wykorzystane jako wsparcie dla naszej zbilansowanej diety oraz prawidłowo skomponowanego planu treningowego. Bez tych dwóch aspektów ciężko oczekiwać cudów – bez solidnego fundamentu nie uda nam się zbudować wymarzonej sylwetki.

4. Naturalne spalacze tłuszczu

Wcześniej wspomniano, iż skład suplementów do redukcji tkanki tłuszczowej mogą stanowić zarówno związki występujące naturalnie w przyrodzie, jak i substancje, które powstały w chemicznych pracowniach. „Przyrodnicze” termogeniki charakteryzują się przede wszystkim o wiele bardziej stonowanym działaniem. Ze względu na organiczny charakter tempo pojawiania się pierwszych efektów będzie nieco wolniejsze. Z drugiej strony nie należy tego traktować jako wadę, a wręcz przeciwnie. W przypadku naturalnych składników fatburnerów istnieje mniejsze ryzyko występowania objawów niepożądanych bądź reakcji uczuleniowych aniżeli sztucznych związków chemicznych.

Mianem naturalnych spalaczy tłuszczu najczęściej określa się takie związki jak CLA, czyli sprzężony kwas linolowy, czosnek, keton malinowy, ekstrakty z niektórych owoców cytrusowych jak grejpfruty czy gorzkie pomarańcze, niektóre przyprawy typu cynamon, imbir, ostra papryczka chilli wraz ze znajdującą się w niej kapsaicyną bądź piperyna znana między innymi z czarnego pieprzu. Z kolei takie substancje jak kofeina czy zielona odmiana herbaty i kawy są od dawien dawna uznawane za jedne ze sztandarowych sposobów na naturalną redukcję tkanki tłuszczowej.

Zauważmy jeszcze, że powyższy ranking to nie są pozycje od najlepszej do najgorszej, tylko są w nim wymienione produkty, które rekomendujemy.


Ranking został przygotowany na podstawie najlepiej sprzedających się produktów z uwzględnieniem składów oraz opcji dodatkowych.

Komentarze(16)
  • ~dżordż

   jak stosujesz dietę i bierzesz suple to nie ma bata żeby nie schudnąć

   • ~dieta-pl

    Polecamy zapoznać się z naszą recenzją Trizera na serwisie dieta.pl

  • ~Magda

   Kolejny ranking spalaczy tłuszczu - w którym próbowałam wszystkich preparatów. Co do kolejności miejsc 2-4 nie do końca się zgodzę, ale moja opinia o Trizer jest tak sama.

   • ~Kinia93

    Magda czy ten spalacz Trizer naprawde jest taki dobry? Pełno w internecie tematów w stylu "trizer opinie o spalaczu", gdzie wiele ludzi pisze rużne rzeczy o tym środku. Jest wart swojej ceny?

  • ~Maglena

   Od lat jestem świadkiem nieustannie pękających guzików u spodni i szwów pękających u koszuli. Nie ja, ale mój mąż jest dużym łasuchem. Uwielbia jeść i nie zna umiaru. To niestety doprowadziło go do problemów z garderobą i co ważniejsze - ze zdrowiem. Ciężko jest przekonać go do porzucenia obecnych nawyków. Na szczęście teraz już nie muszę z nim walczyć. 3 miesiące temu spróbowaliśmy odchudzania z preparatem Trizer. Mąż przyjmując 2 kapsułki dziennie zaczął chudnąć w oczach. Jeszcze mnie nie przegonił, ale po tych kilku miesiącach niemal kompletnie pozbył się dużego brzucha.

  • ~Agnieszka

   Równo 30 dni temu zaryzykowałam i zdecydowałam się na kupno suplementu. Skusił mnie dodatek profesjonalnej diety - nie widziałam wcześniej niczego podobnego! Do zrzucenia miałam niewiele - jedynie 5 kilogramów, ale jest to ilość, która prześladowała mnie od dłuższego czasu. Dzięki wykorzystaniu Trizera w końcu mi się udało! Gorąco Polecam - Agnieszka.

  • ~WujCiech

   Mi w tym suplemencie najbardziej podoba się... dieta! Bardzo cieszy mnie, że dostaję dokładne wytyczne na temat tego, jak powinnam się odżywiać. To właśnie kuchnia zawsze była dla mnie problemem - teraz jest on rozwiązany. Dodatkowo codziennie przyjmuję także suplement Trizer. Na wadze widzę ewidentne efekty tego połączenia!

  • ~Tomek

   Przyjmowałem wcześniej ekstrakt z zielonej herbaty który zalecił mi dietetyk. Efekty były zadowalające, jednak po miesiącu spalanie tłuszczu ustało. Wtedy właśnie na ratunek przyszedł mi Trizer. W składzie też zawiera ekstrakt z zielonej herbaty, więc wiedziałem, że mogę mu zaufać. Nie pomyliłem się! Waga znów drgnęła i dotychczas nie zauważyłem żadnych problemów z odchudzaniem.

  • ~Kachna

   Z odchudzaniem nie mam wiele wspólnego. Nigdy nie byłam na diecie, nigdy nie chodziłam na siłownię. Jednak po urodzeniu dwójki dzieci szybko zauważyłam, że muszę wziąć się za siebie! Na szczęście trafiłam na Trizera. Stosowałam go przez 2 miesiące, w międzyczasie chodziłam na spacery z dziećmi i najzwyczajniej uważałam na to co jem. Straciłam już 7 kilogramów i planuję dalej przyjmować ten suplement.

  • ~Zuzanna

   Moją udręką były problemy z metabolizmem. Żadna dieta mi nie pomagała, na treningi też zawsze brakowało siły. Gdy zauważyłam reklamę Trizera, naprawdę nabrałam nadziei, że może mi on pomóc. I rzeczywiście pomógł! Schudłam 13 kilogramów i cieszę się znacznie lepszym zdrowiem.

  • ~Baśka

   Trizer zasłużone pierwsze miejsce! Po ciąży miałam okropne problemy z tłuszczem wokół bioder. 2 miesiące suplementacji, trzymanie diety i problem zniknął! Każdemu kto chce zgubić kilka kilogramów mogę polecić ten suplement!

  • ~RoskKP

   Zdjęcia metamorfoz ludzi stosujących Trizera bardzo mnie zachęcają. Mam tylko wątpliwości co do samej diety. Czy jest to realny plan z uwzględnieniem posiłków i przepisów, czy dostaję tylko ogólne zalecenia?

  • ~Kujona

   Bardzo dobry ranking! Dla mnie Trizer jest niekwestionowanym zwycięzcą jeśli chodzi o spalacze tłuszczu dostępne na rynku. Profesjonalna dieta i dobry spalacz tłuszczu oddzielnie kosztowałyby fortunę, Trizer daje nam je w eleganckim pakiecie.

  • ~Przemko

   Do odchudzania trzeba odpowiedniej diety i dlatego właśnie zwycięzca tego rankingu jest tak skuteczny. Większość ludzi źle się odżywia i dlatego mają problemy z sylwetką. Wystarczy zmiana nawyków żywnościowych i tłuszcz zaczyna zanikać.

  • ~Krasny

   Kapsaicyna, ekstrakt z zielonej herbaty, mniszek lekarski - to właśnie są składowe skutecznego spalacza tłuszczu. To właśnie Trizer zawiera je wszystkie i dlatego pomaga on tylu osobom. Oczywiście jest to moja własna opinia, ale ja śmiało polecam ten spalacz nawet najbliższym osobom.

  • ~JaNaTak

   Ochudzanie na poziomie eksperckim. Jedna tabletka przed śniadaniem, jedna tabletka przed obiadem i kilogramy lecą. To właśnie trizer, stosują już 2 miesiąc i efekty są niesamowite. Mniej centymetrów w pasie, mniej kilogramów i przede wszystkim więcej energii!


  Znaleziono również w


  Polecamy również


  Zobacz Także