Jesteś tutaj:

Gotowi na wakacje?

Nadchodzą ciepłe, letnie miesiące, a wraz z nimi długo wyczekiwany urlop. Już teraz zadbaj o to, aby zapewnić sobie i swoim bliskim udane i bezpieczne wakacje.

Gotowi na wakacje?

PIERWSZA POMOC

Zbliżają się wakacje i długo wyczekiwany urlop. Zwolnisz obroty, wrzucisz na luz - w takiej sytuacji nie trudno o wypadek. Po pierwsze dowiedz się jak postępować gdy potrzebna jest pierwsza pomoc. Po drugie - weź do ręki telefon i zapisz w jego pamięci ważne numery alarmowe.

PRZEJDŹ DO DZIAŁU PIERWSZA POMOC

PRZEJDŹ DO DZIAŁU STŁUCZENIA I KONTUZJE

ZAPISZ NUMERY

OPALANIE I POPARZENIA SŁONECZNE

Plaża, górski szczyt, zwiedzanie zabytków - bez względu na to gdzie jesteś i co robisz promieniowanie UV ma zgubny wpływ na Twoją skórę. Dowiedz się jak wybrać odpowiedni krem lub emulsję do opalania.

PRZEJDŹ DO DZIAŁU OPALANIE

PRZEJDŹ DO DZIAŁU POPARZENIA SŁONECZNE

UKĄSZENIA / UŻĄDLENIA / UGRYZIENIA

Boisz się spotkania z osą, pszczołą, kleszczem czy większym, dzikim zwierzęciem? Z pozoru niegroźne użądlenie osy może zepsuć cały urlop.

ZOBACZ JAK UCHRONIĆ SIĘ PRZED NIEPRZYJEMNYMI EFEKTAMI TAKICH SPOTKAŃ I JAK SOBIE RADZIĆ PO UŻĄDLENIU, UGRYZIENIU CZY UKĄSZENIU

BIEGUNKA / CHOROBY LOKOMOCYJNE

Wakacyjny wyjazd do nie tylko przyjemności. Choroby lokomocyjne, strach przed podróżowaniem samolotem czy biegunka podróżnych mogą skutecznie uprzykrzyć urlop.

JAK UPORAĆ SIĘ Z TYMI NIEPRZYJEMNYMI PROBLEMAMI? ZOBACZ!


PIĘKNE NOGI

Ciepłe dni skłaniają nas do porzucenia pełnych butów i długich spodni, na rzecz sukienek i sandałków. Często zdarza się, że kiedy zapragniemy włożyć ulubioną, letnią sukienkę, rezygnujemy z pomysłu ze względu na zaniedbane nogi i stopy.

DOWIEDZ SIĘ JAK O NIE ZADBAĆ!

PIĘKNE CIAŁO

Ciepłe promienie słoneczne, otulające nasze ciała powodują, że aż chce się wskoczyć w bikini. Jak sprawić, aby nasze ciało w tak kusym stroju wyglądało apetycznie?

SPRAWDŹ!


WAKACYJNY ROMANS?

Dzika plaża, zachód słońca - tylko Ty i Twoja druga połowa. Wakacje sprzyjają romantycznym uniesieniom i spontanicznym decyzjom...

DOWIEDZ SIĘ JAK MOŻESZ SIĘ ZABEZPIECZYĆ PRZED "EFEKTAMI" WAKACYJNYCH UNIESIEŃ ;)

WAKACJE Z ALERGIĄ?

Pyłki, kurz, jad pszczeli - to tylko niektóre z alergenów, które mogą wpłynąć na komfort spędzania urlopu.

JAK SPRAWIĆ ABY WAKACJE Z ALERGIĄ BYŁY UDANE? SPRAWDŹ
Komentarze(0)

    Znaleziono również w


    Polecamy również


    Zobacz Także