Jesteś tutaj:
BROMHEXIN 8 0,004 G/5 ML SYROP 100 ML
BROMHEXIN 8 0,004 G/5 ML SYROP 100 ML
Typ produktu bez recepty 
Producent  
Opakowanie 100 ML
Inter BROMHEXINE
Działanie Bromhexin rozpuszcza gęstą lepką wydzielinę z błon śluzowych oskrzeli. Ułatwia to odkasływanie flegmy i dzięki temu kaszel się uspokaja.
Stosowanie Przewlekłe choroby oskrzeli z gęstą wydzieliną. Łagodzenie kaszlu, któremu towarzyszy lepka wydzielina z błon śluzowych oskrzeli.
Dawkowanie Dorośli i dzieci powyżej 10 roku życia - 10 ml 3 razy dziennie.
Dzieci 6-10 lat - 5 ml 3 razy dziennie; 3-5 lat - 2,5 ml 2 razy dziennie; poniżej 1 roku życia 1,2 ml 2 razy dziennie lub według przepisu lekarza.
Postać syrop 
Ocena Nie dodano jeszcze żadnej oceny. Kliknij aby dodać ocenę jako pierwszy!

Oceny i opinie

Twoja ocena


Podobne produkty

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś nam
Uwaga! Serwis nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu.
Znajdziesz tutaj informacje na temat działania, składu, przeznaczenia, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz kosmetyków.
Wszelkie wątpliwości koniecznie konsultuj z lekarzem lub farmaceutą.
Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego produktu.
Za pośrednictwem strony nie można kupować produktów.