Jesteś tutaj:
IBUFEN TOTAL 200 MG 10 TABLETEK DRAŻOWANYCH + IBUSTICK GRATIS !
IBUFEN TOTAL 200 MG 10 TABLETEK DRAŻOWANYCH + IBUSTICK GRATIS !
Typ produktu bez recepty 
Producent  
Opakowanie 50 G + 10 ML
Skład Ibufen Total zawiera ibuprofenum w dawce 200 mg.
Działanie Jest to lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy i przeciwzapalny.
Wskazania Ibufen Total stosowany jest w leczeniu bólów głowy, mięśniowych, bólów zębów, mięśniowych, stawowych oraz kostnych. Skuteczny jest na bolesne miesiączkowanie, objawy przeziębienia i grypy oraz stany gorączkowe różnego pochodzenia.
Informacje dodatkowe Ibustick - żel aromaterapeutyczny - służy do stosowania miejscowego na skronie i czoło.
Efekt relaksujący poprzez chłodzące i odprężające działanie naturalnych olejków miętowego i lawendowego.
Postać tabletki 
Ocena Nie dodano jeszcze żadnej oceny. Kliknij aby dodać ocenę jako pierwszy!

Oceny i opinie

Twoja ocena


Podobne produkty

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś nam
Uwaga! Serwis nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu.
Znajdziesz tutaj informacje na temat działania, składu, przeznaczenia, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz kosmetyków.
Wszelkie wątpliwości koniecznie konsultuj z lekarzem lub farmaceutą.
Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego produktu.
Za pośrednictwem strony nie można kupować produktów.