Jesteś tutaj:
IBUMAX 200 MG 10 TABLETEK
IBUMAX 200 MG 10 TABLETEK
Typ produktu bez recepty 
Producent  
Opakowanie 10 tabl.
Charakterystyka Lek IBUMAX zawiera ibuprofen – substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.
Wskazaniami do stosowania leku są:
  • Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego:
  • bóle głowy (w tym także migreny)
  • bóle zębów
  • bóle mięśniowe, stawowe i kostne
  • bóle po urazach
  • nerwobóle
  • bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie
  • Bolesne miesiączkowanie
  • Stany gorączkowe różnego pochodzenia (między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych)
Skład 1 tabletka powlekana tabletka zawiera:
substancję czynną: ibuprofen 200 mg
substancje pomocnicze: rdzeń-skrobia żelowana, kukurydziana, hypromeloza, magnezu stearynian, celuloza mikrokrystaliczna, sodu lauryloasiarczan, kwas stearynowy, krzemionka koloidalna bezwodna; otoczka – hypromeloza, makr ogol 4000, polidekstroza, tytanu dwutlenek (E 171).
Działanie
  • Udowodnione ok. 80 % rozpuszczenie już w 5 minut
  • Posiada tzw. wodną otoczkę – woda jako nosnik substancji powlekajacej gwarantuje szybkie rozpuszczanie i wchłanianie, dzieki mikrokanalikom w otoczce tabletki
  • Nie zawiera laktozy, cukru i substancji słodzacych oraz zelatyny
  • Produkowany najnowocześniejczą technologią na świecie
Przeciwwskazania Nadwrażliwość na ibuprofen lub którykolwiek ze składników preparatu. Reakcje nadwrażliwości na inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (astma, polipy nosa, obrzęk naczynioruchowy). Czynna lub niedawno przebyta choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy.
Stosowanie 200mg - Dorośli i dzieci od 12 roku życia: 1-2 tableki co 4-6 godzin. Nie należy stosować więcej niż 6 tabletek na dobę.
Informacje dodatkowe Szybkie działanie.
Brak cukru, substancji słodzących, laktozy i glutenu
Postać tabletki 
Dorośli i dzieci dorośli 
Ocena Nie dodano jeszcze żadnej oceny. Kliknij aby dodać ocenę jako pierwszy!

Oceny i opinie

Twoja ocena


Podobne produkty

Naturalne źródło witamin i minerałów, wzmacnia system immunologiczny ...

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś nam
Uwaga! Serwis nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu.
Znajdziesz tutaj informacje na temat działania, składu, przeznaczenia, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz kosmetyków.
Wszelkie wątpliwości koniecznie konsultuj z lekarzem lub farmaceutą.
Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego produktu.
Za pośrednictwem strony nie można kupować produktów.