Jesteś tutaj:
MIG 400 MG 10 TABLETEK  POWLEKANYCH
MIG 400 MG 10 TABLETEK POWLEKANYCH
Typ produktu bez recepty 
Producent  
Skład Ibuprofen 400mg
Wskazania Stosowany w bólu słabym do umiarkowanego oraz gorączce.
Przeciwwskazania Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu, niespecyficzne zaburzenia krwiotworzenia, czynna albo nawracająca choroba wrzodowa żołądka i/lub dwunastnicy, krwotok z przewodu pokarmowego (dwa lub więcej oddzielne epizody potwierdzonego owrzodzenia lub krwawienia), krwawienia z przewodu pokarmowego lub perforacja w następstwie przyjmowania niesteroidowych leków przeciwzapalnych w wywiadzie, krwawienia z naczyń mózgowych lub innych czynne krwawienia, ciężka niewydolność nerek, wątroby lub serca, III trymestr ciąży. Nie stosować u dzieci <20 kg mc. (poniżej 6. roku życia). Nie stosować u osób, u których wystąpił skurcz oskrzeli, astma, nieżyt nosa lub pokrzywka po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego albo innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych.
Stosowanie Doustnie, w trakcie posiłku lub po nim.
Dzieci 6-9 lat (20kg-29kg) - 1/2 tabletki (200 mg ibuprofenu). Maksymalna dawka dobowa wynosi 600 mg.
Dzieci 10-12 lat (30kg-39kg) - 1/2 tabletki (200 mg ibuprofenu). Maksymalna dawka dobowa wynosi 800 mg.
Młodzież powyżej 12 lat i dorośli - 1/2 - 1 tabletki (200mg - 400mg ibuprofenu). Maksymalna dawka dobowa wynosi 1200 mg.
Postać tabletki 
Składnik ibuprofen 
Ocena Nie dodano jeszcze żadnej oceny. Kliknij aby dodać ocenę jako pierwszy!

Oceny i opinie

Twoja ocena


Podobne produkty

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś nam
Uwaga! Serwis nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu.
Znajdziesz tutaj informacje na temat działania, składu, przeznaczenia, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz kosmetyków.
Wszelkie wątpliwości koniecznie konsultuj z lekarzem lub farmaceutą.
Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego produktu.
Za pośrednictwem strony nie można kupować produktów.