Jesteś tutaj:
NUROFEN ULTIMA 200 MG + 500 MG 24 TABLETKI
NUROFEN ULTIMA 200 MG + 500 MG 24 TABLETKI
Typ produktu bez recepty 
Producent  
Opakowanie 24 TABL.
Charakterystyka Nurofen Ultima to produkt który zawiera 200 mg ibuprofenu i 500 mg paracetamolu. Jest pierwszym i jedynym środkiem wykorzystującym unikalną i nowoczesną, opatentowaną technologie Synchro-Tech, która łączy ibuprofen i paracetamol w sposób, który sprawia, że składniki leku uwalniane są równolegle, co pozwala na ich jednoczesne działanie.
Stosowanie 1 tabletka do 3 razy na dobę podczas posiłku. Nie przyjmować więcej niż 6 tabletek w ciągu 24 godzin, zachować co najmniej 6-godzinną przerwę między dawkami. Nie stosować u dzieci poniżej 18 lat.
Postać tabletki 
Dorośli i dzieci dorośli 
Ocena Nie dodano jeszcze żadnej oceny. Kliknij aby dodać ocenę jako pierwszy!

Oceny i opinie

Twoja ocena


Podobne produkty

Przeznaczony na bolesne ząbkowanie

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś nam
Uwaga! Serwis nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu.
Znajdziesz tutaj informacje na temat działania, składu, przeznaczenia, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz kosmetyków.
Wszelkie wątpliwości koniecznie konsultuj z lekarzem lub farmaceutą.
Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego produktu.
Za pośrednictwem strony nie można kupować produktów.