Jesteś tutaj:
PANADOL RAPID 0,5 G TABL. POWL. 8 TABL.
PANADOL RAPID 0,5 G TABL. POWL. 8 TABL.
Typ produktu bez recepty 
Producent  
Opakowanie 8 TABL.
Inter PARACETAMOL
Działanie Tabletki powlekane Panadol Rapid zawierają paracetamol - substancję o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.Panadol Rapid ma specjalny skład dzięki czemu, stosowany zgodnie z zaleceniami, wykazuje co najmniej dwa razy szybsze działanie przeciwbólowe niż zwykłe tabletki paracetamolu.
Stosowanie Ból o umiarkowanym nasileniu, na przykład:ból głowy, w tym migrena i ból napięciowy, ból zębów, nerwoból, ból kręgosłupa, ból reumatyczny i mięśniowy, bolesne miesiączkowanie.
Dawkowanie Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: Doustnie, 2 tabletki popijając co najmniej połowa szklanki wody (100 ml); do 4 razy na dobę. Nie należy przyjmować dawki leku częściej niż co 4 godziny ani stosować więcej niż 8 tabletek w ciągu doby. Maksymalna dobowa dawka paracetamolu wynosi 4 g.
Postać tabletki 
Ocena Nie dodano jeszcze żadnej oceny. Kliknij aby dodać ocenę jako pierwszy!

Oceny i opinie

Twoja ocena


Podobne produkty

Coffepirine to lek przeciwbólowy. Skład: 1 tabl. Coffepirine zawiera: kwas acetylosalicylowy 0,45g, kofeina 0,05g Coffepirine wskazana jest przy: -...

Podczas długoterminowego programu redukcji masy ciała może być stosowany jako substytut jednego ze spożywanych 3-5 posiłków. Należy pamiętać, że w przypadku przygotowywania napoju na mleku podnosi się jego wartość odżywcza (również kaloryczna).

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś nam
Uwaga! Serwis nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu.
Znajdziesz tutaj informacje na temat działania, składu, przeznaczenia, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz kosmetyków.
Wszelkie wątpliwości koniecznie konsultuj z lekarzem lub farmaceutą.
Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego produktu.
Za pośrednictwem strony nie można kupować produktów.