Jesteś tutaj:
PARACETAMOL 500 MG, 20 TABLETEK
PARACETAMOL 500 MG, 20 TABLETEK
Typ produktu bez recepty 
Producent  
Opakowanie 20 TABLETEK
Inter PARACETAMOL
Działanie Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo.
Stosowanie Lek stosowany jest w zwalczaniu gorączki, w leczeniu bólów, obrzęków, zaczerwienienia, drętwienia stawów, bólów mięśni i kości różnego pochodzenia oraz bólów głowy.
W leczeniu stanów przeziębienia i grypy.
Postać tabletki 
Składnik paracetamol 
Ocena Nie dodano jeszcze żadnej oceny. Kliknij aby dodać ocenę jako pierwszy!

Oceny i opinie

Twoja ocena


Podobne produkty

Paracetamol działa przeciwbólowo ...

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś nam
Uwaga! Serwis nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu.
Znajdziesz tutaj informacje na temat działania, składu, przeznaczenia, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz kosmetyków.
Wszelkie wątpliwości koniecznie konsultuj z lekarzem lub farmaceutą.
Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego produktu.
Za pośrednictwem strony nie można kupować produktów.