Jesteś tutaj:
PARACETAMOL GALENA, SYROP O SMAKU CZEKOLADOWYM, 120 ML
PARACETAMOL GALENA, SYROP O SMAKU CZEKOLADOWYM, 120 ML
Typ produktu bez recepty 
Producent  
Opakowanie 120 ml
Skład 5ml (1/3 miarki) zawiera 120 mg paracetamolu.
Działanie Syrop Paracetamol działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo.
Wskazania Syrop Paracetamol stosowany jest w zwalczaniu gorączki, w leczeniu bólów, obrzęków, zaczerwienienia, drętwienia stawów, bólów mięśni i kości różnego pochodzenia oraz bólów głowy.
Syrop Paracetamol stosuje się także w leczeniu stanów przeziębienia i grypy.
Przeciwwskazania Nadwrażliwość na składniki preparatu.
Dawkowanie Dawka jednorazowa: 10-15 mg/kg masy ciała.

Niemowlęta 3-12 miesiąca życia: 2,5-5 ml.

Dzieci 2-6 roku życia: 5-10 ml.

Dzieci 7-12 rok życia: 10-20 ml.

Podawać co 4 godziny, maksymalnie do 4 razy na dobę.

Działania niepożądane Mogą wystąpić reakcje nadwrażliwości (np. świąd, wysypka).
Objawy ze strony przewodu pokarmowego: nudności, wymioty.
Interakcje Nie stosować równocześnie z innymi lekami zawierającymi paracetamol.
Postać syrop 
Dorośli i dzieci dzieci 
Składnik paracetamol 
Ocena Nie dodano jeszcze żadnej oceny. Kliknij aby dodać ocenę jako pierwszy!

Oceny i opinie

Twoja ocena


Podobne produkty

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś nam
Uwaga! Serwis nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu.
Znajdziesz tutaj informacje na temat działania, składu, przeznaczenia, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz kosmetyków.
Wszelkie wątpliwości koniecznie konsultuj z lekarzem lub farmaceutą.
Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego produktu.
Za pośrednictwem strony nie można kupować produktów.