Jesteś tutaj:
ASPIRIN COMPLEX GRANULAT DO SPORZĄDZANIA ZAWIESINY DOUSTNEJ 500MG + 30MG, 10 SASZETEK
ASPIRIN COMPLEX GRANULAT DO SPORZĄDZANIA ZAWIESINY DOUSTNEJ 500MG + 30MG, 10 SASZETEK
Typ produktu bez recepty 
Producent  
Opakowanie 10 sasz.
Skład 1 saszetka zawiera 500 mg kwadu acetylosalicylowego i 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny. Zawiera sacharozę.
Działanie Aspirin Complex ma właściwości przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwgorączkowe i zmniejszające obrzęk błony śluzowej nosa.
Wskazania Aspirin Complex jest stosowany w leczeniu objawowym kataru, gorączki i bólu związanych z przeziębieniem.
Dawkowanie Dorośli: jednorazowo 1-2 saszetki. Całkowita dawka dobowa nie powinna przekraczać 6 saszetek. Rozpuścić granulat w szklance wody i dokładnie zamieszać.
Ocena Nie dodano jeszcze żadnej oceny. Kliknij aby dodać ocenę jako pierwszy!

Oceny i opinie

Twoja ocena


Podobne produkty

Kompletny zestaw witamin i minerałów z pięknie zdobioną świeczką świąteczną - na prezent!

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś nam
Uwaga! Serwis nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu.
Znajdziesz tutaj informacje na temat działania, składu, przeznaczenia, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz kosmetyków.
Wszelkie wątpliwości koniecznie konsultuj z lekarzem lub farmaceutą.
Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego produktu.
Za pośrednictwem strony nie można kupować produktów.