Jesteś tutaj:
IBUM ŻEL 50 G
IBUM ŻEL 50 G
Typ produktu bez recepty 
Producent  
Opakowanie 50 g
Skład 1 g żelu zawiera:
  • Ibuprofen - 50 mg
  • Lewomentol - 30 mg
  • Działanie Preparat działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo
    Wskazania Żel o miejscowym działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym, przeznaczony do leczenia objawowego:
  • bólów mięśniowych
  • bólów pleców
  • bólu towarzyszącego chorobom układu mięśniowo-szkieletowego, takim jak lekkie postacie zapalenia stawów, skręcenia, urazy sportowe i nerwobóle.
  • Przeciwwskazania
  • Nadwrażliwość na substancje czynne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.
  • Nadwrażliwość na kwas acetylosalicylowy lub inne niesteroidowe leki przeciwzapalne.
  • Występowanie w wywiadzie skurczu oskrzeli, nieżytu nosa lub pokrzywki w związku z przyjmowaniem kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych.
  • Dawkowanie Lek stosuje się miejscowo. Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: nakładać 5 cm do 12 cm żelu (50 mg do 125 mg ibuprofenu) do 3 razy na dobę na bolące miejsce. Żel należy delikatnie wsmarowywać aż do całkowitego wchłonięcia. Po zastosowaniu leku należy dokładnie umyć ręce. Nie należy stosować żelu częściej niż co 4 godziny w ciągu doby i nie dłużej niż 2 tygodnie, o ile lekarz nie zaleci inaczej. Dzieci poniżej 12 roku życia: leku nie należy stosować u dzieci poniżej 12 roku życia bez zaleceń lekarza.
    Postać żel 
    Składnik ibuprofen 
    Ocena Nie dodano jeszcze żadnej oceny. Kliknij aby dodać ocenę jako pierwszy!

    Oceny i opinie

    Twoja ocena


    Podobne produkty

    Ibuprom Max zawiera maksymalną dostępną bez recepty dawkę substancji czynnej.

    Widzisz błąd w opisie? Zgłoś nam
    Uwaga! Serwis nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu.
    Znajdziesz tutaj informacje na temat działania, składu, przeznaczenia, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz kosmetyków.
    Wszelkie wątpliwości koniecznie konsultuj z lekarzem lub farmaceutą.
    Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego produktu.
    Za pośrednictwem strony nie można kupować produktów.