
IBUPROFEN 200 MG, 10 TABLETEK
Typ produktu | bez recepty |
---|---|
Producent | POLFARMEX |
Opakowanie | 10 TABLETEK |
Inter | IBUPROFENUM |
Działanie | Ibuprofen działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie. |
Stosowanie | Ibuprofen stosuje się w leczeniu choroby przeziębieniowej, bólów, obrzęków, zaczerwienienia stawów na tle reumatycznym, bólów głowy, zębów, mięśni oraz bólów związanych z okresem krwawienia miesięcznego. |
Postać | tabletki |
Składnik | ibuprofen |
Ocena | Nie dodano jeszcze żadnej oceny. Kliknij aby dodać ocenę jako pierwszy! |