Jesteś tutaj:
NUROFEN FORTE 400 MG, 24 TABLETKI
NUROFEN FORTE 400 MG, 24 TABLETKI
Typ produktu bez recepty 
Producent  
Opakowanie 24 TABLETKI
Inter IBUPROFENUM
Działanie Nurofen Forte to silny lek specjalnie stworzony do usuwania szczególnie dotkliwych bólów. Dzięki temu, że zawiera skoncentrowaną dawkę ibuprofenu (400 mg) przynosi szybką ulgę w najgorszych nawet bólach już po zażyciu jednej tabletki.
Stosowanie Nurofen forte stosuje się w leczeniu choroby przeziębieniowej, bólów, obrzęków, zaczerwienienia stawów na tle reumatycznym, bólów głowy, zębów, mięśni oraz bólów związanych z okresem krwawienia miesięcznego.
Postać tabletki 
Składnik ibuprofen 
Ocena

Oceny i opinie

Twoja ocena

  • Agnieszka: Szybki i niezawodny sposób na niespodziewany ból.
  • Urszula: Jak dla mnie zawsze skuteczny. Zdecydowanie działa praktycznie na każdy ból - u mnie przede wszystkim na ból głowy. Poza tym jedną niewielką tabletkę (zamiast innych dwóch bez otoczki) można połknąć wszędzie. No i dobra cena do ilości.
  • Bożena: Naprawdę polecam, błyskawicznie działa i w dodatku na długo. Próbowałam innych środków przeciwbólowych, ale ten jest naprawdę skuteczny.
  • Sylwia: Jest to bardzo skuteczny i szybko działający środek przeciwbólowy. W przypadku bólu głowy u mnie tabletka działa już po 10-15 minutach. Polecam.
  • Bogusław: Szybko uśmierza bóle, nawet migrenowe. Naprawdę polecam!
  • więcej ocen i opinii ›

Podobne produkty

Lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy i przeciwzapalny ...

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś nam
Uwaga! Serwis nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu.
Znajdziesz tutaj informacje na temat działania, składu, przeznaczenia, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz kosmetyków.
Wszelkie wątpliwości koniecznie konsultuj z lekarzem lub farmaceutą.
Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego produktu.
Za pośrednictwem strony nie można kupować produktów.