Jesteś tutaj:
NUROFEN FORTE EXPRESS 400 MG 12 TABLETEK POWLEKANYCH
NUROFEN FORTE EXPRESS 400 MG 12 TABLETEK POWLEKANYCH
Typ produktu bez recepty 
Producent  
Opakowanie 12 TABL.
Charakterystyka Tabletki powlekane Nurofen Forte Express zawierają nową formułę ibuprofenu w postaci dwuwodnej soli sodowej ibuprofenu, dzięki czemu lek szybciej się wchłania i zaczyna działać dwukrotnie szybciej niż standardowy Nurofen w tabletkach.
Wskazania
  • Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego:
    - bóle głowy, m.in. ból napięciowy i migrena,
    - bóle okolicy krzyżowej,
    - bóle zębów, np. po ekstrakcji zębów,
    - nerwobóle,
    - bóle mięśniowe, stawowe i kostne,
    - bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie.
  • Gorączka różnego pochodzenia, m.in. w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych.
  • Bolesne miesiączkowanie.
  • Skład 1 tabletka zawiera ibuprofen 400 mg w postaci dwuwodnej soli sodowej ibuprofenu 512 mg.
    Postać tabletki 
    Składnik ibuprofen 
    Ocena Nie dodano jeszcze żadnej oceny. Kliknij aby dodać ocenę jako pierwszy!

    Oceny i opinie

    Twoja ocena


    Podobne produkty

    Szybko zwalcza ból i leczy ...

    Jest silnym lekiem przeciwbólowym i przeciwzapalnym, który precyzyjnie lokalizuje źródło bólu, (jakim często jest stan zapalny) i na nim koncentruje swoją...

    Widzisz błąd w opisie? Zgłoś nam
    Uwaga! Serwis nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu.
    Znajdziesz tutaj informacje na temat działania, składu, przeznaczenia, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz kosmetyków.
    Wszelkie wątpliwości koniecznie konsultuj z lekarzem lub farmaceutą.
    Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego produktu.
    Za pośrednictwem strony nie można kupować produktów.