Jesteś tutaj:
FLUCONTROL HOT 8 SASZETEK
FLUCONTROL HOT 8 SASZETEK
Typ produktu bez recepty 
Producent  
Opakowanie 8 SASZETEK
Charakterystyka Fluocontrol HOT to połączenie paracetamolu - substancji przeciwgorączkowej i przeciwbólowej, chlorfenaminy - substancji przeciwhistaminowej która zmniejsza ilość wydzieliny z nosa oraz fenylefryny której działanie polega na zmniejszeniu obrzęku błony śluzowej nosa.
Skład Paracetamol - 1000mg
Chlorowodorek fenylefryny - 10mg
Chlorfenamina maleinianu - 4mg
Lek zawiera sacharozę.
Wskazania Leczenie objawowe przeziębienia i grypy przebiegające z gorączką, słabym lub umiarkowanym bólem, obrzękiem błony śluzowej nosa i katarem.
Stosowanie Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia:
1 saszetka co 6 do 8 godzin to jest trzy lub cztery razy na dobę.
Postać proszek 
Składnik paracetamol 
Ocena Nie dodano jeszcze żadnej oceny. Kliknij aby dodać ocenę jako pierwszy!

Oceny i opinie

Twoja ocena


Podobne produkty

Bóle różnego pochodzenia, np.: bóle głowy; bóle zębów ...

Alternatywa dla dotychczas polecanych preparatów do leczenia objawów przeziębienia i grypy.

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś nam
Uwaga! Serwis nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu.
Znajdziesz tutaj informacje na temat działania, składu, przeznaczenia, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz kosmetyków.
Wszelkie wątpliwości koniecznie konsultuj z lekarzem lub farmaceutą.
Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego produktu.
Za pośrednictwem strony nie można kupować produktów.