Jesteś tutaj:
GRYPOSTOP  12 TABLETEK
GRYPOSTOP 12 TABLETEK
Typ produktu bez recepty 
Producent  
Opakowanie 12 tabletek
Skład
  • paracetamol - 325 mg
  • chlorowodorek pseudoefedryny - 30 mg
  • bromowodorek dekstrometorfanu - 15 mg
  • Działanie Preparat wieloskładnikowy o kompleksowym działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym, przeciwkaszlowym, udrażniającym przewody nosowe i ujścia zatok obocznych nosa, zmniejszającym ilość wydzieliny śluzowej oraz przekrwienie i obrzęk śluzówki przewodów nosowych.
    Wskazania Doraźne leczenie objawów przeziębienia, grypy, stanów grypopodobnych (gorączka, katar, kaszel, ból głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe).
    Przeciwwskazania Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu, niedokrwistość, ciężka niewydolność wątroby i nerek. Nie stosować z innymi lekami zawierającymi paracetamol oraz u pacjentów leczonych inhibitorami monoaminooksydazy (MAO), aktualnie lub w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat.
    Dawkowanie Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 2 tabletki 3-4 razy na dobę (nie więcej niż 8 tabletek w ciągu doby). U dzieci do lat 12 nie stosować bez zaleceń lekarza.
    Postać tabletki 
    Dorośli i dzieci dorośli 
    Składnik paracetamol  dekstrometorfan  pseudoefedryna 
    Ocena Nie dodano jeszcze żadnej oceny. Kliknij aby dodać ocenę jako pierwszy!

    Oceny i opinie

    Twoja ocena


    Podobne produkty

    Bóle różnego pochodzenia, np.: bóle głowy; bóle zębów ...

    Widzisz błąd w opisie? Zgłoś nam
    Uwaga! Serwis nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu.
    Znajdziesz tutaj informacje na temat działania, składu, przeznaczenia, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz kosmetyków.
    Wszelkie wątpliwości koniecznie konsultuj z lekarzem lub farmaceutą.
    Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego produktu.
    Za pośrednictwem strony nie można kupować produktów.