Jesteś tutaj:
GRYPOLEK 12 TABLETEK
GRYPOLEK 12 TABLETEK
Typ produktu bez recepty 
Producent  
Opakowanie 12 TABLETEK
Skład 1 kapsułka zawiera 325 mg paracetamolu (Paracetamolum), 200 mg gwajfenezyny (Guaifenesinum), 30 mg chlorowodorku pseudoefedryny (Pseudoephedrini hydrochloridum) oraz 15 mg dekstrometorfanu (Dextromethorphanum).
Działanie Dzięki UNIKATOWEMU składowi:
* łagodzi objawy przeziębienia i grypy
* działa na kaszel suchy i mokry
* zwalcza bóle głowy, mięśni i gardła
Wskazania Ogólny stan przeziębienia i bóle głowy, mięśni, gorączka, ból gardła, nieżyt nosa, kaszel spowodowany przeziębieniem.
Przeciwwskazania * Nadciśnienie, choroby serca, cukrzyca, nadczynność tarczycy, utrudnione oddawanie moczu związane z chorobami prostaty, ciężka niewydolność nerek i wątroby, niedokrwistość.
* Jednoczesne stosowanie z innymi lekami zawierającymi paracetamol.
* Stosowanie leków przeciwdepresyjnych, zawierających inhibitor monoaminooksydazyny lub środków przeciw chorobie Parkinsona. Nie należy stosować preparatu przez okres dwóch tygodni po zaprzestaniu zażywania inhibitorów monominooksydazy.
* Nadwrażliwość na substancje czynne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.
Dawkowanie Dorośli i dzieci powyżej 12 lat:
Doustnie, 2 tabletki 3-4 razy na dobę, maksymalnie 8 tabletek na dobę.

Dzieci w wieku od 6 do 12 lat:
Doustnie, 1 tabletka 3-4 razy na dobę, maksymalnie 4 tabletki na dobę.
Postać tabletki 
Dorośli i dzieci dorośli 
Składnik gwajafenezyna  paracetamol  dekstrometorfan  pseudoefedryna 
Ocena

Oceny i opinie

Twoja ocena

  • Natalia: Na problem z objawami przeziębienia i grypy. Gdy cieknie z nosa, głowę rozsadza nam z bólu, mamy gorączkę, a do tego jeszcze czujemy się osłabieni męczącym kaszlem i nie tylko - Grypolek - w takich sytuacjach to lek według mnie niezastąpiony. Lek polecono mi jako tańszy odpowiednik innego leku o podobnym działaniu. Lek zastosowałam, aby szybko pozbyć się objawów przeziębienia i wrócić szybko do stanu sprzed choroby. Stosowałam lek w następujący sposób: 2 tabletki 2 lub 3 razy na dobę. Efekty były widoczne bardzo szybko, już następnego dnia moje samopoczucie było lepsze, z każdym następnym dniem objawy choroby przechodziły. Ten produkt warto kupić, jeśli chcesz się szybko pozbyć objawów przeziębienia/grypy, gdy nie masz czasu na chorowanie i musisz następnego dnia pojawić się w pracy czy na uczelni. Według mnie jeden z najlepszych i najszybciej działających leków. Swoje skuteczne i szybkie działanie zawdzięcza bogatemu składowi substancji, które działają na takie objawy przeziębienia i grypy jak: gorączka, ból, katar, kaszel. Właśnie dzięki tak bogatemu składowi jedna tabletka leku zastępuje nam kilka różnych preparatów jednoskładnikowych, które musielibyśmy przyjmować, aby zwalczyć wszystkie objawy przeziębienia czy grypy. Dlaczego warto kupić ten lek a nie inny? Bo zamiast niego musielibyśmy kupić reklamówkę innych leków - tabletki ze środkiem przeciwgorączkowym, tabletki na kaszel, krople do nosa, itd. A tak mamy jeden skuteczny i sprawdzony lek, który rzeczywiście działa.

Podobne produkty

Apap Extra to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Zawiera paracetamol i kofeinę.

Preparat o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym ...

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś nam
Uwaga! Serwis nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu.
Znajdziesz tutaj informacje na temat działania, składu, przeznaczenia, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz kosmetyków.
Wszelkie wątpliwości koniecznie konsultuj z lekarzem lub farmaceutą.
Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego produktu.
Za pośrednictwem strony nie można kupować produktów.