Jesteś tutaj:
ACTITRIN SYROP 100 ML
ACTITRIN SYROP 100 ML
Typ produktu bez recepty 
Producent  
Opakowanie 100 ml
Skład
  • Chlorowodorek triprolidyny - 1,25 mg
  • Chlorowodorek pseudoefedryny - 30 mg
  • Bromowodorek dekstrometorfanu - 10 mg
  • Działanie Syrop Actitrin:
    - zmniejsza ilość wydzieliny z nosa,
    - zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa,
    - zwiększa drożność nosa,
    - hamuje odruch kaszlu i kichania
    Wskazania Leczenie objawowe w stanach zapalnych górnych dróg oddechowych(grypa, przeziębienie i inne infekcje górnych dróg oddechowych)przebiegających z kaszlem, obrzękiem błony śluzowej nosa i wodnistym wysiękiem z nosa.
    Przeciwwskazania
  • Nadwrażliwość na którykolwiek składnik produktu.
  • Równoczesne leczenie inhibitorami monoaminooksydazy (IMAO) oraz przez 2 tygodnie po odstawieniu inhibitorów MAO.
  • Astma oskrzelowa.
  • Ciężka niewydolność wątroby i nerek.
  • Niewydolność oddechowa lub ryzyko jej wystąpienia.
  • Kaszel z dużą ilością wydzieliny oraz kaszel związany z astmą oskrzelową.
  • Ciężkie nadciśnienie.
  • Ciężka choroba niedokrwienna serca.
  • Mukowiscydoza.
  • Produktu nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz u dzieci do 7 lat.
  • Postać syrop 
    Dorośli i dzieci dorośli  dzieci 
    Składnik triprolidyna  dekstrometorfan  pseudoefedryna 
    Ocena

    Oceny i opinie

    Twoja ocena

    • Aneta: Syrop nie ma sobie równych w objawowym leczeniu ciężkiego kataru. Po zażyciu obkurcza śluzówkę nosa i udrażnia nos w ciągu pół godziny, a działanie utrzymuje się do kilku godzin. Nie zliczę, ile razy ułatwił mi zasypianie podczas przeziębienia. Zawsze staram się mieć zapas w domowej apteczce na wszelki wypadek!
    • Adrian: Stosowałem przy lekkim przeziębieniu: katar, kaszel. Pomógł po kilku dniach stosowania. Ma przyjemny smak.
    • Izabela: Masz katar, jesteś osłabiona, zajrzyj do apteczki, zażyj syrop - on pomoże w twoim problemie, złagodzi objawy kataru, "wydzielinę z nosa", łatwiej będzie ci oddychać, a samopoczucie znacznie się poprawi. Polecam!

    Podobne produkty

    Gripex to lek złożony, stosowany w objawach przeziębienia i grypy.

    Widzisz błąd w opisie? Zgłoś nam
    Uwaga! Serwis nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu.
    Znajdziesz tutaj informacje na temat działania, składu, przeznaczenia, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz kosmetyków.
    Wszelkie wątpliwości koniecznie konsultuj z lekarzem lub farmaceutą.
    Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego produktu.
    Za pośrednictwem strony nie można kupować produktów.