Jesteś tutaj:
IBUPROM DUO 12 TABLETEK POWLEKANYCH
IBUPROM DUO 12 TABLETEK POWLEKANYCH
Typ produktu bez recepty 
Producent  
Opakowanie 12 tabletek
Charakterystyka Lek przeciwbólowy, przeciwzapalny, przeciwgorączkowy.
Skład 1 tabletka powlekana zawiera: Ibuprofenum 400 mg oraz substancje pomocnicze m.in. laktozę i inne.
Wskazania
  • bolesne miesiączkowanie
  • bóle okolicy krzyżowej
  • bóle głowy
  • nerwobóle
  • bóle mięśniowo-stawowe
  • gorączka w przeziębieniu i grypie
Stosowanie Dorośli i dzieci powyżej 12 lat:
1 tabletka doustnie co 4-6 godzin po posiłkach.
Nie należy stosować dawki większej niż 3 tabletki na dobę. Leku nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat.
Postać tabletki 
Dorośli i dzieci dorośli 
Składnik ibuprofen 
Ocena Nie dodano jeszcze żadnej oceny. Kliknij aby dodać ocenę jako pierwszy!

Oceny i opinie

Twoja ocena


Podobne produkty

Nurofen żel 5% to lek przeciwbólowy i przeciwzapalny zawierający ibuprofen.

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś nam
Uwaga! Serwis nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu.
Znajdziesz tutaj informacje na temat działania, składu, przeznaczenia, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz kosmetyków.
Wszelkie wątpliwości koniecznie konsultuj z lekarzem lub farmaceutą.
Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego produktu.
Za pośrednictwem strony nie można kupować produktów.