Jesteś tutaj:
NUROFEN PLUS 12 TABL. POWL.(tylko dwa opakowania wsyłamy)
NUROFEN PLUS 12 TABL. POWL.(tylko dwa opakowania wsyłamy)
Typ produktu bez recepty 
Producent  
Opakowanie 12 TABL.
Skład Nurofen Plus zawiera specjalnie dobrane, dwie substancje aktywne:
  • ibuprofen (200mg)
  • kodeina (12,8 mg)
  • Działanie Nurofen Plus zawiera ibuprofen - substancję o działaniu przeciwzapalnym, przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. Kodeina (drugi składnik leku) powoduje wzmocnienie działania przeciwbólowego ibuprofenu. Ponadto kodeina działa przeciwkaszlowo.
    Wskazania Stosowanie preparatu Nurofen Plus jest szczególnie zalecane w najbardziej uciążliwych bólach takich jak: migrena, ból głowy, ból zęba, ból pleców, ale także w bólach menstruacyjnych, reumatycznych i mięśniowych. Nurofen Plus ma postać łatwych do połknięcia, powlekanych tabletek.
    Dawkowanie Dorośli i dzieci powyżej 12 r.ż.: zazwyczaj 1-2 kapsułki, co 4-6 h.
    Maksymalna dawka dobowa wynosi 1200 mg.
    Kapsułki należy popić wodą i połykać w całości (nie żuć i nie ssać).
    Postać tabletki 
    Składnik ibuprofen  kodeina 
    Ocena

    Oceny i opinie

    Twoja ocena

    • Mateusz: Środek, który jako jeden z nielicznych przynosi mi całkowitą ulgę w bardzo szybkim czasie. Pomaga mi, kiedy ból dopadnie w nieodpowiednim momencie. Polecam go bardzo!
    • Magdalena: Nawet w bardzo silnych bolach, żadnych skutków ubocznych (przyjmowanie zgodnie z zaleceniami). Dobry produkt przeciwbólowy.

    Podobne produkty

    Zwalczanie łagodnego i umiarkowanego bólu oraz gorączki.

    Nurofen dla dzieci to lek w postaci zawiesiny, przeznaczony dla dzieci od 3 miesiąca życia ...

    Widzisz błąd w opisie? Zgłoś nam
    Uwaga! Serwis nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu.
    Znajdziesz tutaj informacje na temat działania, składu, przeznaczenia, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz kosmetyków.
    Wszelkie wątpliwości koniecznie konsultuj z lekarzem lub farmaceutą.
    Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego produktu.
    Za pośrednictwem strony nie można kupować produktów.