Jesteś tutaj:
PANADOL FEMINA (VEGANTALGIN H) 10 TABLETEK POWLEKANYCH
PANADOL FEMINA (VEGANTALGIN H) 10 TABLETEK POWLEKANYCH
Typ produktu bez recepty 
Producent  
Opakowanie 10 tabletek
Skład 1 tabletka zawiera: Substancje czynne: Paracetamol 500 mg, Hioscyny butylobromek 10 mg
Działanie Vegantalgin H tabletki jest lekiem dwuskładnikowymi jego działanie jest skutkiem łącznego działania obydwu składników - paracetamolu i butylobromku hioscyny. Paracetamol jest stosowany do łagodzenia bólu oraz obniżania gorączki. Butylobromek hioscyny znosi stany skurczowe w obrębie przewodu pokarmowego i układu moczowo-płciowego.
Wskazania Vegantalgin H stosuje się w zapobieganiu i leczeniu dolegliwości związanych z:
  • bolesnym menstruacyjnym,
  • kolką nerkową, wątrobową,
  • zespołem jelita drazliwego

Stosowanie Młodzież powyżej 12 roku życia i dorośli 1 do 2 tabletek, jeżeli jest to wskazane maksymalnie 3 razy na dobę, co 8 godzin.

Nie przekraczać 6 tabletek na dobę.
Postać tabletki 
Składnik hioscyna  paracetamol 
Ocena

Oceny i opinie

Twoja ocena

  • Iza: Ma pomagać na bóle brzucha, w tym menstruacyjne, ale działa kiedy ból jest stosunkowo niewielki. Kiedy boli mocno lepiej sięgnąć po co mocniejszego.
  • Izabela: Najbardziej skuteczny lek jaki znam na bóle menstruacyjne, doskonały dla młodzieży, działa bardzo szybko po zażyciu.

Podobne produkty

Apap Extra to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Zawiera paracetamol i kofeinę.

Lek przeciw objawom przeziębienia i grypy

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś nam
Uwaga! Serwis nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu.
Znajdziesz tutaj informacje na temat działania, składu, przeznaczenia, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz kosmetyków.
Wszelkie wątpliwości koniecznie konsultuj z lekarzem lub farmaceutą.
Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego produktu.
Za pośrednictwem strony nie można kupować produktów.