Jesteś tutaj:
PARACETAMOL 125 MG 10 CZOPKÓW
PARACETAMOL 125 MG 10 CZOPKÓW
Typ produktu bez recepty 
Producent  
Opakowanie 10 czopków
Charakterystyka Lee przeciwbólowy i przeciwgorączkowy
Skład 125 mg paracetamolu
Wskazania bóle różnego pochodzenia np.:
  • bolesne ząbkowanie,
  • po szczepieniach,
  • leczenie objawowe stanów grypopodobnych i przeziębienia,
  • gorączka.
Stosowanie Lek przeznaczony do podawania doodbytniczego u dzieci w wieku od 2 do 6 roku życia. Nie przekraczać dawki jednorazowej 10 mg na kilogram masy ciała dziecka. Można podawać 4 razy na dobę po 1 czopku. Stosować nie częściej niż co 4 godziny. Jeśli objawy nasilą się lub nie ustąpią po 3 dniach, należy skontaktować się z lekarzem.
Opis Paracetamol to najbardziej popularny lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy.
Ze względu na wysoki stopień bezpieczeństwa polecany jest przez Światową Organizację Zdrowia – WHO. Podanie doodbytnicze daje pewność dopasowania właściwej dawki leku, a w przypadku wymiotów jest to najlepsza droga podania. Paracetamol Farmina działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, nie drażni żołądka, w zalecanych dawkach jest lekiem bardzo bezpiecznym. Należy stosować przy wysokiej temperaturze, przeziębieniu oraz po szczepieniach u dzieci.
Postać czopki 
Dorośli i dzieci dzieci 
Składnik paracetamol 
Ocena Nie dodano jeszcze żadnej oceny. Kliknij aby dodać ocenę jako pierwszy!

Oceny i opinie

Twoja ocena


Podobne produkty

Lek przeciw objawom grypy i przeziębienia.

Paracetamol działa przeciwbólowo ...

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś nam
Uwaga! Serwis nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu.
Znajdziesz tutaj informacje na temat działania, składu, przeznaczenia, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz kosmetyków.
Wszelkie wątpliwości koniecznie konsultuj z lekarzem lub farmaceutą.
Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego produktu.
Za pośrednictwem strony nie można kupować produktów.