Jesteś tutaj:
PARACETAMOL HASCO 80 MG, 10 CZOPKÓW
PARACETAMOL HASCO 80 MG, 10 CZOPKÓW
Typ produktu bez recepty 
Producent  
Opakowanie 10 czopków
Skład 1 czopek zawiera :

Paracetamol - 80 mg

Działanie Działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Czas działanie przeciwbólowego wynosi 4-6 godzin, a przeciwgorączkowego 6-8 godzin.
Wskazania Bóle różnego pochodzenia, stany gorączkowe
Przeciwwskazania Nadwrażliwość na paracetamol, ciężka niewydolność wątroby lub wirusowe zapalenie wątroby, choroba alkoholowa, ciężka niewydolność nerek.
Dawkowanie Doodbytniczo:
Dzieci 3 miesiące - 1 roku życia - 1 czopek.

W razie potrzeby dawkę powtarzać co 4 godziny, ale nie więcej niż 4 razy w ciągu dnia.

Nie stosować dłużej niż 3 dni u dzieci.

Działania niepożądane Reakcje nadwrażliwości - obrzęk krtani, obrzęk naczynioruchowy.
Postać czopki 
Dorośli i dzieci dzieci 
Składnik paracetamol 
Ocena Nie dodano jeszcze żadnej oceny. Kliknij aby dodać ocenę jako pierwszy!

Oceny i opinie

Twoja ocena


Podobne produkty

Połączenie sprawdzonego leku przeciwbólowego z łagodnie działającym składnikiem ułatwiającym zasypianie

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś nam
Uwaga! Serwis nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu.
Znajdziesz tutaj informacje na temat działania, składu, przeznaczenia, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz kosmetyków.
Wszelkie wątpliwości koniecznie konsultuj z lekarzem lub farmaceutą.
Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego produktu.
Za pośrednictwem strony nie można kupować produktów.