Jesteś tutaj:
PARACETAMOL 500 MG 10 CZOPKÓW
PARACETAMOL 500 MG 10 CZOPKÓW
Typ produktu bez recepty 
Producent  
Opakowanie 10 czopków
Charakterystyka Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy
Skład 500 mg paracetamolu
Wskazania
  • bóle głowy,
  • bóle zębów,
  • bóle mięśniowe,
  • bóle stawowe i kostne,
  • bolesne miesiączkowanie,
  • po zabiegu chirurgicznym lub stomatologicznym
  • gorączka (np. w przeziębieniach i stanach grypowych, po szczepieniach).
Stosowanie Lek przeznaczony do podawania doodbytniczego. Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1–2 czopki co 4–6 godzin. Nie przekraczać maksymalnej dawki dziennej wynoszącej 4 g na dobę, uwzględniając wszystkie preparaty zawierające paracetamol. Jeśli objawy nasilą się lub nie ustąpią po 7 dniach należy skontaktować się z lekarzem.
Postać czopki 
Składnik paracetamol 
Ocena Nie dodano jeszcze żadnej oceny. Kliknij aby dodać ocenę jako pierwszy!

Oceny i opinie

Twoja ocena


Podobne produkty

Lek przeciw objawom grypy i przeziębienia.

Widzisz błąd w opisie? Zgłoś nam
Uwaga! Serwis nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim i nie służy samoleczeniu.
Znajdziesz tutaj informacje na temat działania, składu, przeznaczenia, dawkowania oraz możliwych skutków ubocznych leków, suplementów diety oraz kosmetyków.
Wszelkie wątpliwości koniecznie konsultuj z lekarzem lub farmaceutą.
Zawsze zapoznaj się z dołączoną do opakowania ulotką, która zawiera szczegółowe informacje na temat danego produktu.
Za pośrednictwem strony nie można kupować produktów.