Produkty na ból kręgosłupa 175

PARACETAMOL AFLOFARM 500 MG 10 TABLETEK
10 tabletek
Krótkotrwałe leczenie bólów o małym i umiarkowanym nasileniu ...

PARACETAMOL AFLOFARM 500 MG 20 TABLETEK
20 tabletek
Krótkotrwałe leczenie bólów o małym i umiarkowanym nasileniu ...

IBUPROM MAX 12 TABLETEK + IBUPROM SPRINT CAPS 10 KAPS. - TANIEJ W ZESTAWIE!
12 TABL. + 10 KAPS.
Ibuprom Max zawiera maksymalną dostępną bez recepty dawkę substancji czynnej ...

ALPA MEDICAL NEUROTERAPIA BÓLE KRĘGOSŁUPA ŻEL 50 ML
50 ml
Skutecznie i szybko opanujesz ból kręgosłupa.