Jesteś tutaj:

Berrator - jak wspierać efekty odchudzania?

Diety odchudzające zwykle zakładają, że będziemy uzyskiwać dzięki nim znacznie lepsze efekt w zakresie utraty zbędnych kilogramów, jeśli połączymy je z aktywnością fizyczną. Ćwicząc w dowolny, dostosowany do własnej kondycji fizycznej sposób oraz stosując się do założeń racjonalnego programu odżywiania, rzeczywiście można skutecznie schudnąć. Waga będzie wskazywać jednak mniej kilogramów w zaledwie 4 tygodnie, jeśli dietę i ćwiczenia dodatkowo połączymy z przyjmowaniem w regularnych odstępach czasu suplementu diety Berrator.

Berrator - jak wspierać efekty odchudzania?


Jego unikalny skład, pełen dobroczynnie wpływających na zdrowie i na odchudzanie substancji, głównie pochodzenia roślinnego powoduje, że pierwsze efekty utraty zbędnej tkanki tłuszczowej u wielu pacjentów są zauważalne po 3-4 dniach od rozpoczęcia kuracji. Jak działa Berrator?


Frustrujący efekt jo-jo pozostanie wspomnieniem

Problemem dla większości osób walczących z nadwagą i otyłością jest efekt jo-jo i wysokie ryzyko jego wystąpienia. Co z tego, że tracimy zbędne kilogramy w szybkim tempie, co jeszcze bardziej mobilizuje nas do utrzymywania założeń diety i podjęcia aktywności fizycznej, jeśli z czasem tracimy ten zapał i wracamy do dawnych, złych nawyków żywieniowych? Wszystko to powoduje, że jak szybko straciliśmy na wadze, tak szybko odzyskamy utracone w pocie czoła kilogramy. Suplement diety Berrator może zniwelować ryzyko wystąpienia efektu wahań wagi, o ile będziemy go regularnie zażywać. Producent tego unikalnego, w pełni skutecznego w działaniu preparatu, zaleca przyjmowanie 1-3 kapsułek dziennie, przy czym każdą porcję Berratora należy popić minimum 2 szklankami wody, aby umożliwić optymalne wchłanianie składników zawartych w każdej kapsułce. Dzięki zażywaniu Berratora można przyspieszyć tempo przemiany materii, w tym spalania tłuszczów, a także zniwelować poczucie głodu, zwłaszcza pomiędzy kolejnymi, głównymi posiłkami.

Skąd takie działanie suplementu?

Formuła suplementu diety wspomagającego utratę zbędnej masy ciała Berrator została opracowana przez ekspertów w swojej dziedzinie, dla usprawnienia procesu odchudzania. Dzięki niemu szybciej można uzyskać pożądaną, piękną sylwetkę.
W preparacie tym znajdziemy cenne składniki pochodzenia naturalnego, m.in.:
 1. Ekstrakt z łodygi i korzenia dziwidła - zawierający glukomannan, który przyczynia się do szybszego zaspokojenia głodu i utrzymania uczucia sytości, dzięki wiązaniu wody w żołądku i tworzenia z niej żelowej masy. Tym sposobem wolniej uwalnia się cukier do krwiobiegu i można skuteczniej walczyć z wysokim poziomem cholesterolu całkowitego i trójglicerydów we krwi. Glukomannan sprawia, że utrata wagi jest łatwiejsza, nawet dla osób starszych i biernych fizycznie.
 2. Ekstrakt z ostrokrzewu paragwajskiego - stosowany jest on do naparu yerba mate, ale w Berratorze spełnia inną funkcję. Jest źródłem ksantyn i związków fenolowych, które wspierają proces przemiany materii, przyczyniają się do stymulowania spalania tkanki tłuszczowej oraz blokowania enzymów odpowiedzialnych za hydrolizę tłuszczu. Pomagają w szybszym spalaniu spożywanych pokarmów, dzięki termogennemu działaniu. Mają działanie moczopędne, a w ten sposób z organizmu pozbywamy się nadmiaru wody.
 3. Ekstrakt z nasion gorzkiej pomarańczy - zawiera synefrynę, która pomaga w stymulacji receptorów beta-3, przez co zwiększa się zjawisko lipolizy i termogenezy. W efekcie szybciej następuje przemiana materii i zahamowane zostają niekontrolowane napady głodu. Ma poza tym właściwości detoksykacyjne i oczyszczające.
 4. Ekstrakt z pieprzu cayenne - zawierający kapsaicyjnę, czyli substancję aktywną, która wspomaga spalanie kalorii, przeciwdziałając nadwadze i otyłości. Pobudza termogenezę organizmu i stymuluje receptory w komórkach tłuszczowych.
 5. Ekstrakt z owoców czarnego pieprzu - z zawartością piperyny, wspomagającej wydzielanie soków trawiennych, stymulującej enzymy trawienne, co przyczynia się do szybszego metabolizmu. Listę wymienionych składników uzupełniają minerały i witaminy, w tym witamina B6, która pomaga regulować funkcjonowanie wielu ważnych narządów i układów, w tym układu nerwowego i immunologicznego. Dzięki niej poprawie może ulec metabolizm. Witamina B6 bierze udział w syntezie cysteiny, która wpływa na procesy regeneracyjne i detoksykacyjne organizmu. Oprócz witaminy B6, w suplemencie diety Berrator znajdziemy chrom, który jest współodpowiedzialny za prawidłowe działanie gospodarki glukozowo-insulinowej organizmu i ogranicza apetyt, chroniąc przed napadami głodu pomiędzy posiłkami. W składzie suplementu jest również zmikronizowana frakcja flawonoidów cytrusowych, z diosminą i hesperydyną. Berrator łączy w sobie naturalne, dobroczynne składniki przyczyniające się do szybszej utraty zbędnej masy ciała, ale przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa dla zdrowia osoby odchudzającej się.


Komentarze(0)

  Znaleziono również w


  Polecamy również


  Zobacz Także