Jesteś tutaj:

Mutant Mass – skład, działanie i efekty

Mutant Mass to jeden z najlepszych gainerów na rynku, jest wyjątkowy dzięki zawartości rewelacyjnej formuły węglowodanów złożonych (waxy maize, czyli kukurydzy woskowej) i białka o szczególnie wysokiej wartości biologicznej.

Mutant Mass – skład, działanie i efekty

Dla kogo Mutant Mass?

Gainer, czyli odżywka wspierająca rozbudowę masy i mięśni, jest szczególnie polecana osobom szczupłym, o budowie ektomorficznej, mającym problemy z przybraniem na wadze lub które nie mają apetytu, co nierzadko uniemożliwia dostarczenie organizmowi odpowiednich nadwyżek kalorycznych niezbędnych przy budowaniu masy. Często niemożność nabrania masy jest problemem u osób, które dopiero zaczynają przygodę z siłownią, które mimo ciężkich treningów i wyrzeczeń nie widzą u siebie satysfakcjonujących efektów. Mutant Mass to odpowiedni gainer dla osób borykających się z takimi problemami – to obecnie jedna z najpopularniejszych odżywek na rynku.

Jak działa Mutant Mass?

Działanie Mutant Mass to przede wszystkim tworzenie nadwyżki kalorycznej, dostarczenie dodatkowych składników budulcowych niezbędnych do zainicjowania anabolizmu. Każda porcja gainera Mutant Mass to ponad 1000 kcal – około 1/3 ilości energii potrzebnej do zaspokojenia dziennego zapotrzebowania kalorycznego przeciętnego mężczyzny! W pojedynczej porcji (260 gramów odżywki) znajdują się 52 gramy pełnowartościowego białka pochodzącego z aż 10 źródeł. Mutant Mass zapewnia w ten sposób bogaty aminogram oraz kilkugodzinny napływ budujących mięśnie aminokwasów.

Mutant Mass dostarcza w jednej porcji 175 g węglowodanów, pochodzących z co najmniej trzech źródeł, w tym z wyjątkowej kukurydzy woskowej (waxy maize) oraz 16 g zdrowych tłuszczów. Tak zbilansowany skład gwarantuje dodatni bilans kaloryczny, tak ważny przy budowaniu masy. Co równie ważne, zawarte w składzie węglowodany charakteryzujące się niskim indeksem glikemicznym, co pozwala wyeliminować gwałtowne skoki poziomu cukru we krwi oraz wzrost insuliny. Szczegółowo dobierane składniki gwarantują doskonałe przyswajanie i harmonijne trawienie. Gainer spożywa się w formie płynnej po uprzednim rozpuszczeniu proszku w wodzie lub mleku.

Osoby, które pragną szczególnie podnieść kaloryczność przyjmowanej dawki suplementu, mogą rozpuszczać preparat w sokach owocowych. Działanie Mutant Mass obejmuje nie tylko umożliwienie szybkiego przyrostu masy mięśniowej i zmniejszanie katabolizmu w mięśniach, ale także zapewnia zbilansowane źródło energii dla organizmu, dostarcza niezbędnych składników odżywczych w optymalnych ilościach i proporcjach, wspiera regenerację organizmu po wysiłku fizycznym, a także wspiera ogólną odporność i reguluje procesy trawienne.

Gdzie kupić Mutant Mass?

Każdy dobrze wyposażony sklep internetowy z odżywkami powinien mieć w ofercie gainer Mutant Mass, stąd nabycie go nie powinno nastręczać wielu trudności. Co oczywiste, produkt o tak unikalnych właściwościach i doskonałym bogatym składzie nie może być tani. Cena Mutant Mass może być korzystna w zależności od oferty poszczególnych sklepów. Warto zapoznać się z opiniami użytkowników Mutant Mass i zacząć stosować ten doskonały gainer w celu zbudowania idealnej, wymarzonej sylwetki.
Komentarze(0)

    Znaleziono również w


    Polecamy również


    Zobacz Także