Jesteś tutaj:

Fitlabs Trizer - skuteczne odchudzanie!

Kolejne godziny na siłowni, wyciśnięte hektolitry potu oraz tygodnie strachu przed zbliżeniem się do lodówki, a ciężko wypracowany sześciopak wciąż nie chce się pojawić? Odpowiedzialnym za to irytujące zjawisko jest nie kto inny jak Pan Złośliwy Tłuszcz. Rozwiązanie w tej sytuacji jest jedno – należy się go bezwzględnie pozbyć. Pytanie tylko w jaki sposób, skoro treningi i dieta nie przynoszą pożądanego efektu? Odpowiedź na jest również prosta i zawiera się w jednym słowie – Trizer.

Fitlabs Trizer - skuteczne odchudzanie!

Czym w takim razie jest Trizer?

To innowacyjny produkt mocno debiutującej na rynku suplementów firmy FITLABS. To, co wyróżnia go spośród innych spalaczy tłuszczu, to niezwykle skuteczna i bezpieczna formuła, oparta tylko i wyłącznie na naturalnych składnikach, skierowana zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Trizer nie jest kolejnym preparatem, którego siła opiera się wyłącznie na efekcie placebo i pustych sloganach reklamowych. Działanie proredukcyjne oraz bezpieczeństwo Trizera potwierdzają liczne badania oraz testy kliniczne, jak również użycie wyłącznie sprawdzonych składników, zestawionych w najlepszych proporcjach.

Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje spora dawka chromu, niepodważalnego lidera w procesie odchudzania, który będąc niezbędnym mikroelementem w prawidłowej pracy organizmu, wykazuje również bardzo silne działanie odchudzające. Swoją obecnością wzmaga działanie insuliny, odpowiedzialnej za utrzymanie prawidłowego poziomu cukrów we krwi, jednocześnie hamując nadmierny apetyt i ataki głodu, bardzo często zaspokajane poprzez sięgnięcie po słodkie przekąski. Ponadto chrom skutecznie wspiera obniżenie „złego” cholesterolu na korzyść tego „dobrego”, dzięki czemu zapobiega chorobom serca. Do potężnego arsenału pozytywnych właściwości tego pierwiastka należy również ograniczanie odkładania się tłuszczu w tkankach. Obok chromu na straży smukłej sylwetki stoi galusan epigallokatechiny (EGCG), doskonale znany zwolennikom zielonej herbaty. Jego moc objawia się wzmożeniem procesów termogenicznych, które podnoszą temperaturę ciała, wykorzystując do tego energię powstałą ze spalania tkanki tłuszczowej. EGCG to także silny antyoksydant bezkompromisowo usuwający z organizmu wolne rodniki, przyczyniające się do powstawania nowotworów. Podobne właściwości wykazuje zawarta w Trizerze kapsaicyna, pozyskana z papryki chili. To najsłynniejszy termogenik stymulujący metabolizm, będący jednocześnie naturalnym lekarstwem na raka. W składzie preparatu nie mogło zabraknąć również popularnej synefryny otrzymywanej z owoców gorzkiej pomarańczy. Substancja ta odpowiada za zwężenie naczyń krwionośnych, co zwiększa przepływ krwi, w konsekwencji przyspieszając przemianę materii oraz zwiększając wydolność organizmu, niezwykle istotną w prowadzeniu intensywnych treningów.

Trizer spalaczem tłuszczu?

Skoro już mowa o wysiłku fizycznym, należy wspomnieć, że Trizer to produkt kompleksowy. Oprócz samoczynnego spalania tkanki tłuszczowej działa również stymulująco na organizm – za sprawą kofeiny oraz guarany. Obie te substancje zestawione zostały ze sobą w takich proporcjach, aby maksymalizować zdolności treningowe przy jednoczesnym wykluczeniu skutków ubocznych ich stosowania, takich jak nadmierne pobudzenie czy wzmożona potliwość. Celem podniesienia efektywności treningów skład preparatu uzupełniono o L-tyrozynę, odpowiedzialną za syntezę dopaminy i adrenaliny pozwalających na przezwyciężenie zmęczenia fizycznego i psychicznego, występującego w okresie wzmożonego wysiłku.

Podsumowując: stosowanie Trizera skutecznie spala tkankę tłuszczową, poprawia metabolizm, hamuje apetyt oraz zwiększa wydolność treningową, ale to nie wszystko. Preparat firmy FITLABS to również czujny kontroler gospodarki wodnej organizmu. Wszystko to dzięki obecności duetu mniszka lekarskiego i pokrzywy, które usuwają nadmiar wody, z uwzględnieniem tej zmagazynowanej pod skórą, umożliwiając mięśniom zaprezentowanie się światu. Zwieńczeniem bogatego składu Trizera jest zestaw witamin (B6, B7, D i E) niezbędnych do prawidłowej pracy organizmu, w szczególności osób intensywnie trenujących.
Więcej informacji znajdziecie na Stronie Producenta >
Komentarze(0)

    Znaleziono również w


    Polecamy również


    Zobacz Także