Jesteś tutaj:

Efekty terapii cellulitu z zastosowaniem kapsułek CelluOff

Z najnowszych badań wynika, że aż 90% kobiet boryka się z problemem cellulitu. Najczęściej pojawia się w miejscach, gdzie gromadzi się największa ilość tkanki tłuszczowej tj. na udach, pośladkach, brzuchu i przedramionach. Problem cellulitu dotyczy kobiet w każdym wieku począwszy od nastolatek. Jednak najbardziej dotyka nastolatki, kobiety w ciąży oraz kobiety w okresie menopauzy. Dzieje się tak, ponieważ wtedy mają miejsce największe wahania hormonalne.

Efekty terapii cellulitu z zastosowaniem kapsułek CelluOff

Zdjęcie: dion gillard

Z najnowszych badań wynika, że aż 90% kobiet boryka się z problemem cellulitu. Najczęściej pojawia się w miejscach, gdzie gromadzi się największa ilość tkanki tłuszczowej tj. na udach, pośladkach, brzuchu i przedramionach. Problem cellulitu dotyczy kobiet w każdym wieku począwszy od nastolatek. Jednak najbardziej dotyka nastolatki, kobiety w ciąży oraz kobiety w okresie menopauzy. Dzieje się tak, ponieważ wtedy mają miejsce największe wahania hormonalne.

W rozwoju cellulitu można wyróżnić kilka faz:

Fazę 1, w której objawy są niedostrzegalne. Pierwsze zmiany pojawiają się w tkance podskórnej – głęboko pod powierzchnią skóry

Fazę 2, w której skóra zaczyna przybierać wygląd skórki pomarańczy. Po ujęciu skóry w fałd pojawiają się zgrubienia

Fazę 3, w której objawy cellulitu widać już gołym okiem

Fazę 4, w której wyraźnie widać cellulit. Skóra przestaje być jędrna i elastyczna a grudki tłuszczu są widoczne i bolesne.

Zaniechanie walki z cellulitem oraz niewłaściwa terapia powodują w konsekwencji pogłębianie się problemu i prowadzą do nieodwracalnych zmian. Najlepszy sposób na cellulit to połączenie zbalansowanej diety, ćwiczeń fizycznych oraz stosowania preparatów antycellulitowych, np. kapsułek.

Kapsułki CelluOff są innowacyjnym preparatem o wielokierunkowym działaniu, przeznaczonym dla kobiet aktywnie walczących z cellulitem.

Posiadają wyjątkowy skład:

• Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, który wpływa na lepsze ukrwienie i odżywienie tkanek, wzmacniając i uelastyczniając włosowate naczynia krwionośne

• Otoczkowany olej z ogórecznika lekarskiego (Borago Officinalis L.) zawiera kwas g-linolenowy, który ujędrnia skórę i wpływa na jej odpowiednie nawilżenie

• Ekstrakt z liści pokrzywy i ekstrakt pozyskany z pędów bambusa zawierają krzem, wpływają na gospodarkę płynami ustrojowymi, ułatwiają eliminację toksyn i drenaż tkanek

• Ekstrakt z morszczynu pęcherzykowatego będący naturalnym źródłem jodu ma wpływ na metabolizm tkanki podskórnej, przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej

• Witamina B1 uczestniczy w metabolizmie węglowodanów, a witamina B2 w przemianach aminokwasów i lipidów w organizmie

• Kwas pantotenowy bierze udział w regeneracji komórek skóry i błon śluzowych, podczas gdy niacyna i biotyna mają wpływ na utrzymanie prawidłowego stanu skóry
Na przełomie 2011 i 2012 roku przeprowadzono badanie, w którym wzięły udział kobiety ze stwierdzonym cellulitem.

Wszystkie badane kobiety dobrze tolerowały CelluOff.

Efekty terapii po 1 miesiącu stosowania wyniosły średnio 77%. U wszystkich kobiet zaobserwowano zdecydowaną poprawę, a 7 z nich całkowicie pozbyło się cellulitu.Wszystkie pacjentki, biorące udział w badaniu przyjmowały CelluOff przez kolejne 2 miesiące. Po tym czasie efekty terapii wyniosły średnio 90%. U wszystkich kobiet zaobserwowano zdecydowaną poprawę, a kolejne 3 całkowicie pozbyły się problemu z cellulitem.

Pacjentki, u których zaobserwowano całkowitą redukcję cellulitu po 1 miesiącu terapii, przyjmowały kapsułki CelluOff przez kolejne 2 miesiące. W tym okresie nie stwierdzono u żadnej z nich nawrotu objawów. Na tej podstawie można wyciągnąć wniosek, że stosowanie kapsułek CelluOff zalecane jest również w profilaktyce cellulitu.

Przed rozpoczęciem terapii u 8 pacjentek stwierdzono 1 lub 2 fazę cellulitu. Po pierwszym miesiącu stosowania kapsułek CelluOff u 7 z nich objawy całkowicie zniknęły. U pozostałej 1 pacjentki całkowita redukcja cellulitu została stwierdzona po kolejnych dwóch miesiącach terapii.Dlatego też można śmiało powiedzieć, że im wcześniej rozpocznie się stosowanie kapsułek CelluOff, tym łatwiej i szybciej będzie można osiągnąć zadowalający efekt terapeutyczny.

Stosowanie kapsułek CelluOff przez okres 1 miesiąca pozwala na całkowite pozbycie się problemu z cellulitem u kobiet z objawami 1 lub 2 fazy. U połowy pacjentek, u których stwierdzono 3 fazę cellulitu stosowanie kapsułek CelluOff przez okres 3 miesięcy pozwoliło na całkowitą redukcję jego objawów. U pozostałych z nich, cellulit udało się zredukować w sposób zadowalający, bo średnio o 75%.

Po 1 miesiącu stosowania kapsułek CelluOff zadowolenie pacjentek w skali od 1 do 5 wyniosło średnio 4,93, natomiast po 3 miesiącach wyniosło 5.

Stosowanie kapsułek CelluOff przez okres 3 miesięcy pozwala na całkowite pozbycie się problemu z cellulitem lub jego zadowalającą redukcję u kobiet, u których stwierdzono 3 fazę cellulitu. Na podstawie tych wniosków można przypuszczać, że przedłużenie terapii o kolejne miesiące u tych pacjentek pozwoliłoby na całkowitą redukcję cellulitu.

U 1 pacjentki stwierdzono przed rozpoczęciem badania 4 fazę cellulitu. Po 3 miesiącach stosowania kapsułek CelluOff udało się o połowę zredukować jego objawyWszystkie kobiety biorące udział w badaniu miały oznaczone masę ciała i wzrost. U kobiet z nadwagą, a w szczególności u kobiet otyłych wymagany był dłuższy okres terapii dla osiągnięcia tego samego rezultatu, co w przypadku kobiet z prawidłową masą ciała. Na podstawie przeprowadzonej analizy stwierdzono, że im niższy jest wskaźnik BMI, tym łatwiej jest osiągnąć sukces terapeutyczny. Mimo to nie należy tracić nadziei, ponieważ z badania wynika, że wszystkie pacjentki zarówno z prawidłową masą ciała, jak i otyłe były w pełni zadowolone z efektów przyjmowania kapsułek CelluOff.

Warto też powtórzyć, że im wcześniej rozpocznie się stosowanie kapsułek CelluOff, tym łatwiej i szybciej będzie można pozbyć się problemu z cellulitem lub przynajmniej w znaczny sposób zmniejszyć jego objawy.


Komentarze(0)

    Znaleziono również w


    Polecamy również


    Zobacz Także