Jesteś tutaj:

Podsumowanie akcji testowania preparatu CelluOFF

Każda osoba, która zaobserwuje na swojej skórze charakterystyczną niedoskonałość, określaną jako cellulit, próbuje odnaleźć skuteczny środek na jego eliminację. Propozycji na walkę z cellulitem jest bardzo wiele, ale czy są one naprawdę skuteczne? A jeśli są, to które dokładnie metody, czy preparaty warto wybrać? Mamy okazję sprawdzić opinie użytkowników (właściwie użytkowniczek) preparatu CelluOFF, którzy podjęli wyzwanie, z nadzieją na dołączenie do grona zadowolonych z wygranej z cellulitem.

Podsumowanie akcji testowania preparatu CelluOFF
Każda osoba, która zaobserwuje na swojej skórze charakterystyczną niedoskonałość, określaną jako cellulit, próbuje odnaleźć skuteczny środek na jego eliminację. Propozycji na walkę z cellulitem jest bardzo wiele, ale czy są one naprawdę skuteczne? A jeśli są, to które dokładnie metody, czy preparaty warto wybrać? Mamy okazję sprawdzić opinie użytkowników (właściwie użytkowniczek) preparatu CelluOFF, którzy podjęli wyzwanie, z nadzieją na dołączenie do grona zadowolonych z wygranej z cellulitem.

Jak rozpoznać cellulit?

„Moje pośladki i uda wyglądały tak, jakby ktoś zrobił z nich wysypisko i tam wyrzucił tony nieregularnych kształtem kamieni. Dodatkowo fałdy, wzgórki i doliny przypominały wyglądem góry, w które swego czasu chodziłam.” Wypowiedź 24-letniej Iwony, która podjęła się testowania preparatu CelluOFF, bardzo dobitnie opisuje wygląd skóry, której towarzyszy cellulit. Podstawowym znakiem rozpoznawczym cellulitu jest spowodowana przez jego występowanie nieregularność powłok skórnych. Miejscami wybrzuszona, zaraz obok wklęsła, jakby pofałdowana skóra, nie wygląda atrakcyjnie. Również kolorystyka skóry „zajętej” cellulitem, umożliwia szybką identyfikację. Przyjmuje bowiem odcień pomarańczu, o różnych tonach.

Gdzie najczęściej występuje cellulit?

<Kamila, 21 lat> „Zawsze zastanawiałam się skąd on się bierze? I to w tych partiach, z których nie jestem zadowolona, gdyż natura obdarzyła mnie masywnymi biodrami i udami, a na dodatek cellulit wytoczył mi wojnę.” Niestety, cellulit atakuje właśnie te miejsca, w przypadku których jędrność skóry, jest uznawana za atut w kwestii atrakcyjności. Możemy więc poszukiwać go na skórze pośladków, ud, bioder, brzucha, ramion i piersi (a właściwie w okolicy sutków). Również w obszarze kolan, można obserwować charakterystyczne dla cellulitu zmiany skórne.

Czym właściwie jest cellulit?

Cellulit, określany fachowo mianem lipodystrofii (bądź potocznie „skórką pomarańczową”), to zjawisko nierównomiernego ułożenia tkanki tłuszczowej pod skórą. W definicji cellulitu uwzględnia się również występowanie obrzękowo-włóknistych zmian tkanki podskórnej.
Dlaczego i u kogo powstaje cellulit?

Występowanie cellulitu jest uwarunkowane wieloma czynnikami. Jego powstanie związane jest (najprawdopodobniej) ze zmianami hormonalnymi, w tym przede wszystkim nadmiarem żeńskich hormonów płciowych (estrogenów). Skłonność do występowania cellulitu można również odziedziczyć, jest on bowiem uznawany za swoistego rodzaju „defekt” genetyczny. Sami również możemy przyczyniać się do powstawania cellulitu. Przede wszystkim poprzez niewłaściwą dietę, obfitującą w cukry proste, sól i konserwanty, które są domeną posiłków typu fast - food, słodyczy i napojów gazowanych. Kolejnym czynnikiem sprzyjającym powstawaniu „skórki pomarańczowej” jest niska aktywność fizyczna (tym bardziej jej całkowity brak), tak zwany siedzący tryb życia, nadwaga, otyłość, a także stres. Nie bez wpływu pozostają również leki hormonalne stosowane w HTZ (Hormonalnej Terapii Zastępczej), na którą coraz częściej decydują się kobiety w okresie przekwitania.

W jaki sposób skutecznie walczyć z cellulitem?

Skuteczność walki z cellulitem zależy od wyboru właściwej taktyki. Powinnyśmy pamiętać, że cellulit warto zwalczać nie tylko od zewnątrz, ale również od wewnątrz. Co to oznacza? Pod hasłem walki od zewnątrz, rozumiemy wszelkiego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne, z użyciem odpowiednich kosmetyków i przyrządów. W tym określeniu zawarte są również ćwiczenia fizyczne, skoncentrowane na ujędrnianiu partii skórnych zajętych przez cellulit. Walka od wewnątrz to przede wszystkim dieta, wspomagana specjalistycznymi preparatami dostępnymi w aptekach. Skuteczność wspomnianych preparatów można sprawdzać samodzielnie, lub opierać się na wypowiedziach osób, które doświadczyły już ich działania.

CelluOFF - preparat sprawdzony przez konsumentki

<Kamila> „Po miesiącu stosowania, zauważyłam że moja skóra jest bardziej napięta, zrobiła się niesamowicie gładka i faktycznie wyrównana - z pewnością jest to zasługa tych tabletek.”

Użytkowniczka preparatu CelluOFF, po pierwszym miesiącu kuracji, jednoznacznie zauważyła poprawę w jędrności skóry i jej wyglądzie. Podkreśla również istotną kwestię, a mianowicie głębokość zmian: „w miejscach gdzie mam naprawdę ogromny problem z cellulitem (tam gdzie jest on głęboki - u mnie takie miejsca to pośladki), właśnie tam zauważyłam, że cellulit stał się płytszy.” Regularne przyjmowanie preparatu CelluOFF, wsparte systematycznym wysiłkiem fizycznym (w przypadku Kamili, była to jazda na rowerze) pozwala ograniczyć widoczność cellulitu i tym samym poprawić atrakcyjny wygląd skóry w obszarze ud, pośladków, czy brzucha.<Lenka> „Po miesiącu stosowania preparatu CelluOFF zauważyłam znaczne zmiany w obszarze cellulitu, jego redukcję o kilka centymetrów, co według mnie dowodzi efektu przyjmowania kapsułek.” Kolejna konsumentka preparatu CelluOFF, dokładniej opisuje efekty jego stosowania. Odnotowała bowiem utratę 2 cm w objętości ud i pośladków, a także 3 cm w obszarze brzucha. Ponadto zaobserwowała poprawę wyglądu skóry, jak i polepszenie ogólnej kondycji organizmu, dzięki przyjmowaniu preparatu (jest to efekt zawartości składników oczyszczających organizm z toksyn i uzupełniających zasoby witaminowe).

<Patrycja> „Co czuję po 23 dniach stosowania CelluOFF? Czuję i widzę przede wszystkim, że te partie ciała gdzie jest pomarańczowa skórka są zdecydowanie ładniejsze, jędrniejsze. Co prawda do całkowitego zniknięcia cellulitu jeszcze kawałek drogi, ale rezultaty widzę - śmiało mogę powiedzieć, że nawet duże.” Producent suplementu CelluOFF zaleca, aby efekty stosowania podsumować najwcześniej po pierwszym miesiącu stosowania. W przypadku Patrycji, mamy dowód na to, że reakcja organizmu na składniki preparatu może być o prawie 25% szybsza.

<Rudziuttka> „Co czułam po miesiącu stosowania? Czułam przede wszystkim o wiele większą lekkość nóg, oraz nieznaczny zanik cellulitu z przednich partii nóg. Po dwóch miesiącach śmiało mogę powiedzieć, że w końcu trafiłam na swój sposób do walki z pomarańczową skórką. Z przednich partii ud cellulitu już nie widać gołym okiem, z tyłu także zauważyłam zmiany.” W przypadku tej konsumentki należy podkreślić, że nie wykonywała ona żadnych dodatkowych ćwiczeń fizycznych. Można zatem sugerować, że sam suplement diety CelluOFF okazał się skuteczny w walce z cellulitem, nawet bez sugerowanego przez producenta wsparcia, w postaci aktywności fizycznej.

<Klaudia> „Po miesięcznej kuracji preparatem CelluOFF zauważyłam, że skóra na udach i pośladkach jest bardziej napięta. Uda są odrobinę gładsze oraz bardziej jędrne. W moim przypadku ubyły 2 cm z obwodu ud.” Podobne efekty obserwowała już wyżej cytowana Lenka. Klaudia dodaje, że próbowała wdrożyć zalecenia producenta, dotyczące systematycznej aktywności fizycznej i modyfikacji diety, na zdrowszą. Rezultaty są bardzo dobre – pamiętajmy, że efekt ten został osiągnięty już po jednym miesiącu kuracji.

<Jolka> „Muszę Wam powiedzieć, że przy końcówce pierwszego opakowania jestem naprawdę zadowolona! Skóra autentycznie na udach zrobiła się gładsza, bardziej napięta. Cellulit jest ciągle, owszem, ale wygląda jakby był w troszeczkę "wcześniejszym stadium". Cieszę się też, że nie mam uczulenia na CelluOFF.” Jolka opisuje się, jako bardzo szczupłą osobę, która boryka się z problemem cellulitu od około 16-tego roku życia. Pomimo ćwiczeń i diety, nie osiągnęła zadowalającego ją efektu. Teraz, dzięki stosowaniu preparatu CelluOFF, zauważa satysfakcjonującą redukcję widoczności cellulitu.

<Marta> Tak, jestem aktywna, ale cellulit mam. Zamieszkuje na nogach. Lubi wyskoczyć na łydkach, gdy spuchną od wysiłku i gorącego dnia.” Dołączone przez Martę zdjęcia wyraźnie pokazują, że cellulit występuje zarówno na przedzie, jak i na bokach jej ud. Kolejne fotografie, uwidaczniają zmiany, jakie zaszły po trzymiesięcznej kuracji preparatem CelluOFF: „suchutkie łydki, bez grama opuchlizny. Schudłam z CelluOFF 4,5kg! Za rok, przed wakacjami, na pewno powtórzę kurację!” Efekt kuracji był zdumiewający. Utrata wagi, jako dodatkowy efekt działania preparatu CelluOFF, z pewnością skłania do wypróbowania.

<Tatiana> „Dzięki stosowaniu CelluOFF skóra staje się bardziej sprężysta i wygładzona. Cellulit nie jest tak widoczny, jak wcześniej. CelluOFFzmniejsza odrobinę ilość tkanki tłuszczowej, wyraźnie wygładza i poprawia sprężystość skóry. Pierwsze efekty stosowania kapsułek są faktycznie widoczne już po pierwszym miesiącu stosowania, i najbardziej mnie zaskoczyły. Podsumowując - po całej kuracji, stałam się lżejsza o 11 kg.” Spadek wagi bardzo duży, zwłaszcza w tak krótkim czasie. Poprawa elastyczności skóry i jej wyglądu, została po raz kolejny wyeksponowana w opiniach.

W jaki sposób działa CelluOFF?

Działanie preparatu CelluOFF jest wielokierunkowe, a zawartość poszczególnych składników w odmienny sposób wpływa na redukcję cellulitu. Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy jest cenionym składnikiem uszczelniającym naczynia krwionośne, wpływającym również na ułatwienie utraty zbędnych kilogramów. Wyciąg z liści pokrzywy charakteryzuje się działaniem wzmacniającym szczelność naczyń krwionośnych, a także moczopędnym, dzięki któremu organizm łatwiej usuwa nadmiar zgromadzonych płynów.

CelluOFF

Podobne działanie posiada wyciąg z pędów bambusa, zapewniający wsparcie wyciągowi z pokrzywy, w tak zwanym drenażu tkanek i eliminacji toksyn z organizmu. Olej z ogórecznika stanowi bogate źródło kwasu alfa-linolenowego. Związek ten wpływa na skuteczność nawilżania, odżywiania i ujędrniania skóry, a także przyspiesza utlenianie glukozy, metabolizm węglowodanów i lipidów. Wyciąg z morszczynu pęcherzykowatego jest naturalnym źródłem jodu, bez którego nasz organizm nie radzi sobie z procesem spalanie tłuszczów i prawidłowym metabolizmem tkanki podskórnej. Dodatek witamin z grupy B wspomaga właściwe regenerację skóry i błon śluzowych, a także odpowiedni metabolizm węglowodanów, aminokwasów i lipidów.

Kompleksowy skład preparatu zapewnia skuteczność w walce z cellulitem. Dzięki regularnemu przyjmowaniu preparatu CelluOFF(jedna kapsułka dziennie, po posiłku, popita szklanką przegotowanej wody) wraz z systematyczną aktywnością fizyczną już po miesiącu stosowania możemy cieszyć się poprawą wyglądu skóry, w szczególności w partiach zajętych uprzednio przez cellulit.
Komentarze(0)

    Znaleziono również w


    Polecamy również


    Zobacz Także