Jesteś tutaj:

Skóra jędrna z natury

Koniec roku przed nami, wraz z sylwestrowym szaleństwem przychodzi czas na analizę odchodzącego roku, u każdego z nas będzie to kolejny rok życia wpisany nieodwołalnie w metrykę. Jeśli chcemy, aby kolejne wiosny nie zostawiły piętna na naszej skórze warto pomyśleć o mądrej profilaktyce powstawania zmarszczek i pozytywnym myśleniu- bo mamy tyle lat na ile się czujemy!

Skóra jędrna z natury

Zdjęcie: martinak15

Koniec roku przed nami, wraz z sylwestrowym szaleństwem przychodzi czas na analizę odchodzącego roku, u każdego z nas będzie to kolejny rok życia wpisany nieodwołalnie w metrykę. Jeśli chcemy, aby kolejne wiosny nie zostawiły piętna na naszej skórze warto pomyśleć o mądrej profilaktyce powstawania zmarszczek i pozytywnym myśleniu- bo mamy tyle lat na ile się czujemy!Zdrowa, zbilansowana dieta, odpowiedni ilość wody i naturalna suplementacja dbają o codzienne zabezpieczenie naszej tendencji do starzenia i szybkiego powstawania zmarszczek. Stres, szybki styl życia, brak aktywności fizycznej, niedobory składników odżywczych w podstawowych produktach spożywczych, zanieczyszczenia (nie tylko powietrza) mogą w widoczny sposób odbijać się na naszym wyglądzie, dlatego warto zabezpieczać nasz organizm w antyoksydanty. Niestety, aby sprostać zapotrzebowaniu naszego organizmu na „zabójców wolnych rodników” musiałybyśmy zjadać kilkanaście kilogramów świeżych warzyw, owoców, ryb oceanicznych, oraz olejów roślinnych- takie ilości to ogromna nadwyżka kalorii. Wiemy także, że stosowanie naturalnych kosmetyków z witaminą C, choćby tych z górnej półki da jedynie 30% zabezpieczenia, a te najważniejsze 70%?
Warto pomyśleć by na bieżąco uzupełniać ich niedobory poprzez dosuplementowaniem codziennej diety produktami firmy Noble Health: Grape Seed Extract i Collagen. Antyoksydanty pochodzenia naturalnego potrafią zdziałać małe odmładzająco- liftingujące „cuda”, bez ingerencji skalpela! Grape Seed Extract ze swoimi naturalnymi, silnie antyoksydacyjnymi właściwościami ma za zadanie przeciwdziałając utlenianiu komórek budujących naskórek i skórę.Stosowanie tego produktu w połączeniu z Collagen da nam kompleksowy efekt „odżywienia”, ponieważ kolagen odbudowuje strukturę skóry poprzez wbudowanie się „cegiełek” w ubytki powstałe w siatce naskórka. Peptydy kolagenowe zawarte w zastosowanym surowcu zapewniają prawidłowy przebieg procesu tworzenia się i odbudowy komórek, regeneracji i wyglądu nie tylko skóry zniszczonej słońcem. Produkt w swoim składzie zawiera również jako substancję czynną witaminę C w postaci kwasu L- askorbinowego i wyciąg z winogron. Zestawienie tych substancji czyni, że skład produktu wykazuje synergizm działania w stosunku do wchłanialności kolagenu i ochrony przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, który ma kolosalny wpływ na zdrowy wygląd skóry i kondycję organizmu - dział przeciw zapalnie. Podkreślając wagę antyoksydantów w ochronie skóry ważne jest by wiedzieć, ze preparat Grape Seed Extract dzięki wyciągom z winogron wzmacnia strukturę naczyń krwionośnych, przeciwdziała powstawaniu „pajączków”, działa przeciwzapalnie, przeciwzakrzepowo. Efektem tak synergistycznie połączonej suplementacji będzie wzmocnienie włókiem kolagenowych i podniesienie produkcji endogennej elastyny, rozjaśnienie przebarwień i przeciwdziałaniu starzenia się skóry.
Komentarze(0)

    Znaleziono również w


    Polecamy również


    Zobacz Także