Jesteś tutaj:

Jak wytłumaczyć płacz dziecka?

Wszyscy rodzice przeżywają to samo, kiedy ich niemowlę mimo troskliwej opieki, karmienia, noszenia nie przestaje płakać. Pojawia się zmęczenie i frustracja. Wielu się poddaje w tej walce i zostawia dziecko, aby się wypłakało, co źle wpływa na jego rozwój emocjonalny i intelektualny.

Jak wytłumaczyć płacz dziecka?

Zdjęcie: Yoshihide Nomura

Wszyscy rodzice przeżywają to samo, kiedy ich niemowlę mimo troskliwej opieki, karmienia, noszenia nie przestaje płakać. Pojawia się zmęczenie i frustracja. Wielu się poddaje w tej walce i zostawia dziecko, aby się wypłakało, co źle wpływa na jego rozwój emocjonalny i intelektualny.

Niemowlę poprzez płacz komunikuje się ze swoim otoczeniem. Wczesna umiejętność rozpoznawania potrzeb dziecka przyczynia się do zbudowania mocnego związku opartego na miłości i zrozumieniu.

Udowodniono, że dzieci, które są rozumiane, a ich potrzeby spełniane są o 25% inteligentniejsze, ich IQ może być nawet o 10 punktów wyższe.

Płacz niemowlaka to jego mowa

Naukowcy odkryli, że wszystkie maluchy niezależnie od narodowości płaczą tak samo. Zidentyfikowano pięć rodzajów płaczu, przez które dziecko wyraża głód, zmęczenie, znudzenie, rozdrażnienie oraz stres. Każdy rodzaj ma swoją charakterystykę, na którą składa się częstotliwość, wysokość oraz natężenie dźwięków.

Rodzice mogą mieć nadzieję, że z czasem (statystycznie od czterech do sześciu miesięcy) nauczą się rozpoznawać emocje swojej pociechy, wsłuchując się w płacz i zapisując swoje obserwacje. Lepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie tłumacza płaczu dziecka WhyCry Mini, który pozwoli rodzicom już od pierwszego dnia zapewnić niemowlakowi to, czego naprawdę potrzebuje.

WhyCry Mini, tłumaczy płacz dziecka

WhyCry Mini to pierwszy krok w komunikacji z dzieckiem. Nowe, innowacyjne urządzenie w ciągu 10 sekund interpretuje płacz niemowlaka. Urządzenie wyłapuje wszystkie dźwięki wydawane przez malucha, przesyła informacje do procesora, który porównuje je do pięciu uniwersalnych wzorów płaczu zidentyfikowanych w wieloletnim procesie badawczym.

WhyCry Mini jest lekki (108 g) i mały (7,8 x 7,8 x 2,3 cm), zmieści się w torebce, w kieszonce wózka. Jest prosty w użyciu, o nowoczesnym, wdzięcznym wyglądzie. Kwadratowy, opływowy kształt świetnie dopasowuje się do ręki opiekuna, pięć kolorowych lampek na białym tle jasno wskazuje emocje dziecka.

Proszę nie płacz

Niektórzy mogą mieć wątpliwości czy wykorzystanie urządzenia nie zaburzy relacji rodzice dziecko. Najważniejsze dla małego człowieka jest bycie zrozumianym, aby mógł się prawidłowo rozwijać fizycznie i emocjonalnie. To rodzice wsparci rezultatem analizy i obserwacją swojego niemowlaka określają stan emocjonalny i potrzeby malucha. Nieustający płacz i zmęczenie nie pomogą rodzicom w budowie mocnej więzi z dzieckiem. WhyCry Mini nie uspokoi za rodziców dziecka, jednakże realnie pomoże zmęczonym instynktom macierzyńskim.

Dzięki tłumaczowi WhyCry Mini, niemowlę będzie rozumiane, rodzice będą mieli więcej czasu dla siebie i swojej pociechy, proces nauki dziecka będzie przyspieszony, dziadkowie lub opiekunka bez obaw będą w stanie odpowiednio zająć się maluszkiem.

Analizator testowany, certyfikowany, nagradzany

Analizator WhCry Mini został przetestowany klinicznie oraz certyfikowany potwierdzając 95% dokładności. Urządzenie otrzymało poparcie światowych ekspertów jak Japońskie Stowarzyszenie Pediatrów, Hiszpańskie Stowarzyszenie Położnych, ośrodków naukowych jak Uniwersytet Queen’s w Kanadzie czy Seulski Szpital Świętej Marii w Korei oraz liczne nagrody, między innymi złoty medal na targach INPEX w USA oraz prestiżową nagrodę Mother&Baby, Wielka Brytania.

Źródło: informacja prasowa

Komentarze(0)

    Znaleziono również w


    Polecamy również


    Zobacz Także