Jesteś tutaj:

3-krotnie większa sprawność seksualna– czy to możliwe?

Masz ponad 40 lat i zaobserwowałeś u siebie obniżenie kondycji fizycznej i psychicznej oraz spadek sprawności seksualnej? Wszystko to może być wynikiem niedoboru hormonu – prasteronu.

3-krotnie większa sprawność seksualna–  czy to możliwe?

Zdjęcie: Richard foster

Masz ponad 40 lat i zaobserwowałeś u siebie obniżenie kondycji fizycznej i psychicznej oraz spadek sprawności seksualnej? Wszystko to może być wynikiem niedoboru hormonu – prasteronu.

Eliksir młodości?

Prasteron zwany również dehydroepiandrosteronem, jest naturalnym hormonem produkowanym głównie przez warstwę korową nadnerczy. Jego odpowiedni poziom we krwi warunkuje odpowiednie funkcjonowanie całego organizmu, w tym pracę układu krążenia, kostno-stawowego i innych. Z uwagi na obniżanie się poziomu prasteronu wraz ze starzeniem się organizmu, hormon ten uważany jest przez wielu naukowców za jeden z wykładników młodości, jego poziom w organizmie jest najwyższy między 20. a 30. rokiem życia.

Skuteczność potwierdzona badaniami

W USA przeprowadzono badania (Na podstawie artykułu autorstwa W.J. Reiter i inni, pt. „Dehydroepiandrosterone in the treatment of erectile dysfunction”, Department of Urology, University of Vienna, Austria, opublikowanego w: Urology 53 (3), 1999, 590-595) na próbie 40 mężczyzn w wieku 41-69 lat z zaburzeniami erekcji. Badanych podzielono na dwie grupy po 20 osób. Pierwszej grupie podawano codziennie przez 6 miesięcy 50 mg prasteronu, druga grupa otrzymywała przez ten sam czas kapsułki placebo. Wśród badanych przyjmujących codziennie prasteron zaobserwowano niemal 3-krotny wzrost sprawności seksualnej, popędu seksualnego, w tym także poprawę erekcji i orgazmu oraz wzrost ogólnej satysfakcji z życia seksualnego. Efekty działania suplementacji prasteronu były widoczne już po 8 tygodniach stosowania.
Stymen – możesz więcej….Dobroczynne działanie prasteronu zostało wykorzystane w leku Stymen. Jedna tabletka preparatu zawiera 10 mg tego hormonu i uzupełnia jego niedobór wpływając na wzrost poziomu testosteronu w organizmie. Lek przeznaczony jest dla mężczyzn po 40. roku życia, niewskazane jest stosowanie tabletek Stymen przez mężczyzn młodszych. Warto również zaznaczyć, że działanie leku Stymen nie jest natychmiastowe, następstwa zażywania tabletek zawierających prasteron widoczne są zazwyczaj po kilku tygodniach stosowania. Dawkowanie należy dostosować do stężenia prasteronu w surowicy oraz skuteczności leczenia. Zalecane dawki dla mężczyzn: początkowa dawka: 10 mg/doba (1 tabletka), maksymalna dawka: 50mg/doba (5 tabletek). Początkową dawkę należy stopniowo zwiększać - 10 mg/doba co dwa tygodnie - do uzyskania pożądanego działania.

Wielu mężczyzn po 50 roku życia, którzy doświadczają spadku poziomu prastreonu, a przy tym jego negatywnych skutków związanych z dysfunkcją seksualną, szuka sposobów na poprawę swojego stanu zdrowia i komfortu psychicznego. Zażywanie tabletek Stymen może więc wpłynąć na wzrost satysfakcji z życia seksualnego i poprawę sprawności seksualnej.

Dowiedz się więcej na: www.stymen.pl
Komentarze(0)

    Znaleziono również w


    Polecamy również


    Zobacz Także