Jesteś tutaj:

PeniGra wzmacnia naturalny potencjał

Mężczyźni codziennie są narażeni na silny stres, zmęczenie fizyczne i psychiczne, a także na brak należytego odpoczynku, co bardzo często skutkuje trudnościami w osiągnięciu i utrzymaniu wzwodu.

PeniGra wzmacnia naturalny potencjał
Mężczyźni codziennie są narażeni na silny stres, zmęczenie fizyczne i psychiczne, a także na brak należytego odpoczynku, co bardzo często skutkuje trudnościami w osiągnięciu i utrzymaniu wzwodu. Towarzyszy temu niepokój i obniżona pewność siebie, odczuwane nie tylko przez mężczyznę, ale również przez jego partnerkę. Problem może dotyczyć każdego mężczyzny, dlatego nie próbujmy go lekceważyć, lecz szukajmy efektywnego rozwiązania.

Zaburzenia erekcji są powszechnym problemem, niestety dalej pozostającym tematem tabu. Mężczyzna nie powinien obawiać się konsultacji z lekarzem lub farmaceutą, czy rozmów z partnerką, ponieważ zaburzenia erekcji, nie są „błędem mężczyzny” (jak zazwyczaj jest to odbierane przez mężczyzn), lecz efektem wystąpienia jednej lub kilku przyczyn. Na szczęście istnieją sposoby przezwyciężenia problemów z erekcją, dla tego warto po nie sięgać i dążyć do tego, aby seks cieszył nas jak najdłużej.

PeniGra – skuteczność potwierdzona badaniami

PeniGra jest jedynym lekiem poprawiającym potencję u mężczyzn dostępnym bez recepty. PeniGra przywraca lub poprawia fizjologiczne funkcje organizmu (ułatwia erekcję) i posiada potwierdzenie swoich właściwości w przeprowadzonych badaniach klinicznych. Badania kliniczne (czyli badania z udziałem ludzi) to jedne z głównych wymagań w procesie rejestracji nowego leku. Przeprowadzone badania kliniczne muszą przede wszystkim potwierdzać skuteczność i bezpieczeństwo stosowania nowego preparatu, sposób jego działania, określić dawkę terapeutyczną leku, aby mógł on zostać dopuszczony do obrotu rynkowego.

Pamiętajmy zatem, że skuteczności suplementów diety poprawiających potencję (których jest przynajmniej kilka na półkach aptecznych) nie można porównywać ze skutecznością działania leku, jakim jest PeniGra, ponieważ w ich przypadku nie posiadamy wyników badań klinicznych.

Co zawiera lek PeniGra

Muira Puama posiada wieloletnie uznanie w działaniu poprawiającym funkcje seksualne dzięki zdolności usprawniania pracy układu krwionośnego (umożliwiony zostaje zwiększony napływ krwi do członka). Charakteryzuje się także działaniem wzmacniającym, dodającym energii, łagodzącym depresje i poprawiającym pamięć.

Cytryniec chiński zawiera składnik o nazwie schisandryna, witaminę E i mikroelementy, takie jak: żelazo, miedź, mangan, nikiel, molibden, tytan, cynk, magnez, potas i fosfor. Schisandra jest uznawana za afrodyzjak poprawiający potencję, stymulujący pożądania i usprawniający funkcje seksualne. Dodatkowo stosowana jest także w przypadku zmęczenia fizycznego i umysłowego, senności, depresji, czy osłabionym wzroku.

Owoce palmy Sabal są wykorzystywane między innymi w leczeniu łagodnego przerostu prostaty, który może stanowić przyczynę utrudnionego oddawania moczu, jak i utrzymaniu wzwodu.

Nasiona Guarany zawierają kofeinę, dzięki czemu charakteryzują się działaniem stymulującym i znoszącym zmęczenie. Zastosowanie kofeiny jest różnorodne – między innymi w poprawie odporności, usprawnieniu krążenia, poprawie pamięci i koncentracji, przeciwdepresyjnie, a także polepszające potencję.

Dlaczego PeniGra:

  • PeniGra jest jedynym lekiem poprawiającym potencję dostępnym w aptekach bez recepty
  • Atrakcyjna cena!
  • Działanie PeniGry zostało przebadane w badaniach klinicznych
Komentarze(0)

    Znaleziono również w


    Polecamy również


    Zobacz Także