Jesteś tutaj:

Ampułki Vichy Dercos Aminexil SP94 dla kobiet

Masz już dosyć ciągłych kłopotów związanych z osłabieniem Twoich włosów? Dokucza Ci ich nadmierna utrata i zależy Ci na tym, aby Twoje włosy były gęste, mocne i zdrowe? Vichy wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Dzięki gamie Dercos Aminexil przeciw wypadaniu włosów pierwsze rezultaty możesz osiągnąć już w kilka tygodni!

Ampułki Vichy Dercos Aminexil SP94 dla kobiet

Masz już dosyć ciągłych kłopotów związanych z osłabieniem Twoich włosów? Dokucza Ci ich nadmierna utrata i zależy Ci na tym, aby Twoje włosy były gęste, mocne i zdrowe? Vichy wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Dzięki gamie Dercos Aminexil przeciw wypadaniu włosów pierwsze rezultaty możesz osiągnąć już w kilka tygodni!

Fizjologiczne normy

Dzienną normą jest utrata maksymalnie do 100 włosów. Gdy liczba ta jest większa oznacza to, że mamy problem z nadmiernym wypadaniem włosów. Niekiedy włosy wypadają wskutek przebiegu chorób, np. anemii. W tym przypadku stosowane zewnętrznie kosmetyki znacznie nie wpłyną na poprawę stanu włosów, gdyż przyczyną wypadania jest choroba.

Dolegliwości tych nie należy lekceważyć. Warto w tej kwestii skonsultować się z lekarzem, który pomoże nam ustalić przyczynę utraty włosów.

Czym spowodowana jest nadmierna utrata włosów u kobiet?

W przypadku kobiet utrata włosów często związana jest z ich sezonowym osłabieniem. Jest to proces całkowicie odwracalny. Inną z przyczyn wypadania włosów jest silny stres. Warto w tym czasie wspomóc włosy, stosując odpowiednie preparaty wzmacniające.

Główną przyczyną osłabienia włosów są zaburzenia w obrębie tkanek otaczających włos. Przyczynia się to do spowolnienia krążenia w obrębie skóry głowy. Wskutek tego zostaje ograniczona ilość substancji odżywczych dostarczanych do korzenia włosa. Ma to niekorzystny wpływ na stan włosów, które stopniowo robią się coraz cieńsze i słabsze.

Niekiedy włosy wypadają z przyczyn hormonalnych. W okresie menopauzy znacznie spada stężenie estrogenu. Hormon ten ma istotny wpływ na wygląd i stan włosów. Zapobiega ich utracie oraz sprawia, że włosy są mocne i gęste. Kiedy w organizmie kobiety spada stężenie estrogenu, możemy zaobserwować działanie innego hormonu – testosteronu. Wydawałoby się, że hormon ten występuje jedynie u mężczyzn. Testosteron również występuje u kobiet tylko, że jego stężenie jest znacznie niższe niż w przypadku mężczyzn.

Testosteron przekształcany w organizmie w dihydroksytestosteron powoduje zmiany w komórkach włosa. W efekcie jego działania dochodzi do znacznego osłabienia włosów i ich nadmiernej utraty.

Jak działa Vichy Aminexil SP94 dla kobiet?

Preparat zawiera w swoim składzie wysokiej skuteczności substancje aktywne. Pierwszy z nich to aminexil. Składnik ten odpowiedzialny jest za to, by silnie przytwierdzić włos w skórze właściwej. Nie dopuszcza do degradacji otaczającej go pochewki. W efekcie nie dochodzi do ucisku korzenia włosa. Włos jest dobrze odżywiony i nic nie zakłóca jego wzrostu.

SP94TM – to druga substancja aktywna wchodząca w skład preparatu Dercos Aminexil. Składnik ten znacznie wpływa na długość życia włosa i pobudza go do wzrostu.

Skuteczność preparatu Dercos Aminexil została udowodniona w badaniach przeprowadzonych na grupie kobiet. Zaobserwowano wzrost wytrzymałości włosa u 78 % kobiet, a w miarę upływu czasu u 71 % kobiet włosy odzyskały swoją dawną objętość.

Dercos Aminactif – walka z utratą włosów + ochrona włosów

Vichy stworzyło dla kobiet również preparat w formie spray’u - Dercos Aminactif. Poza substancją aktywną jaką jest Aminexil, w składzie znajduje się Pro-Keratyna. Składnik ten ma zdolność do wbudowywania się w strukturę włosów.

Większość kobiet, z powodu długości swoich włosów, ma problem z rozdwajaniem i łamaniem się końcówek włosów. Końce włosa są starszą częścią struktury włosa. Z tego względu są bardziej podatne na uszkodzenia związane z działaniem czynników zewnętrznych takich jak: czesanie i promieniowanie słoneczne.

Pro-Keratyna poprzez wbudowanie się we wnętrze włosa, odbudowuje jego strukturę. W efekcie zniszczenia nie są tak widoczne. Dodatkowo substancja ta chroni włosy przed dalszymi uszkodzeniami.

Komentarze(0)

    Znaleziono również w


    Polecamy również


    Zobacz Także