Jesteś tutaj:

Anticatabolix – idealny podczas intensywnego treningu

Każdy, kto chce zbudować masę mięśniową, powinien zdawać sobie sprawę z tego, że dieta i trening nie będą wystarczające ze względu na przemiany kataboliczne, które mogą prowadzić do rozpadu części włókien mięśniowych. Dlatego tak istotne jest wprowadzenie do organizmu odpowiedniej dawki aminokwasów, które odpowiadają za ochronę mięśni. Przygotowywane są obecnie specjalne suplementy, które mają zagwarantować skuteczną ochronę naszych mięśni. Zalicza się do nich Anticatabolix.

Anticatabolix – idealny podczas intensywnego treningu

Odżywka Anticatabolix – czym się charakteryzuje?

Anticatabolix od firmy FA Nutrition to doskonały suplement, który dostarcza do organizmu aminokwasów BCAA i L-glutaminy. To elementy, które mają świetną jakość i będą chronić nasz organizm przed przemianami katabolicznymi. Przy intensywnym treningu uwalniana jest glutamina, dlatego należy dostarczyć jej razem z aminokwasami rozgałęzionymi, by ochronić mięśnie przed rozpadem.

Anticatabolix – składniki i dawkowanie

Jeśli chodzi o składniki tego właśnie preparatu, nie mamy tam rozbudowanych dawek, co będzie trzeba wziąć pod uwagę. To ważne, że Anticatabolix nie ma wielu składników, mamy więc wyłącznie to, co rzeczywiście będzie nam potrzebne, a wiec glutaminę i rozgałęzione aminokwasy BCAA. Jeśli chcemy ten produkt stosować, musimy pamiętać, że stosowany jest tylko w dni treningowe. Przyjmujemy 1 porcję przed treningiem, by już w trakcie jego trwania chronić mięśnie, i 2 porcję tuż po treningu, by tę ochronę dalej utrzymać. Jedna porcja to 10 g proszku rozpuszczonego w szklance wody.

Anticatabolix ma bardzo silne działanie antykataboliczne dzięki zaawansowanemu połączeniu składników. Produkt wpływa także na siłę i masę mięśniową.

Komentarze(0)

    Znaleziono również w


    Polecamy również


    Zobacz Także