Jesteś tutaj:

Chudnij przez całą dobę z BIO-CLA DUO!

Preparat ten został stworzony z myślą o całodobowym odchudzaniu. Składniki aktywne BIO-CLA DUO zostały tak dobrane, aby wzajemnie zwiększać swoje działanie wspomagające odchudzanie!

Chudnij przez całą dobę z BIO-CLA DUO!

Preparat ten został stworzony z myślą o całodobowym odchudzaniu. Składniki aktywne BIO-CLA DUO zostały tak dobrane, aby wzajemnie zwiększać swoje działanie wspomagające odchudzanie!

W porównaniu do innych suplementów diety wspomagających odchudzanie, BIO-CLA DUO działa przez 24 godziny. Przez cały czas przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

Trzy aktywne składniki wspierają organizm w procesie metabolizmu tłuszczu

CLA (kwas rumenowy) - związek ten posiada zdolność do redukowania tkanki tłuszczowej, zwiększania masy mięśniowej i poprawy przemiany materii. Ustalono, że kwas rumenowy hamuje przenikanie tłuszczu do komórek tłuszczowych, co prowadzi do zmniejszenia ich rozmiarów, a co za tym idzie utraty tkanki tłuszczowej. Przyjmowanie CLA w czasie odchudzania, korzystnie wpływa na samopoczucie. Ponadto obniża poziom cholesterolu i cukru we krwi. Badania naukowe dowodzą, że CLA działa także podczas snu.

Karnityna - określana również mianem witaminy BT. Jest aminokwasem produkowanym w naszym organizmie m.in. w wątrobie, mózgu i nerkach (karnityna endogenna) oraz dostarczanym z pożywieniem (karnityna egzogenna). Odpowiada za „spalanie” kwasów tłuszczowych pochodzących z pożywienia oraz tych, które znajdują się w tkance tłuszczowej.

Zielona herbata - wyciąg z zielonej herbaty przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej, dając nam dużą dawkę energii, aby być aktywnym przez cały dzień.

Badania potwierdzają, że wyciąg z zielonej herbaty przyjmowany razem z posiłkiem, zwiększa spalanie tłuszczu zawartego w tym posiłku, co powoduje że nie jest on magazynowany.

Połączenie tych trzech aktywnych składników pozwala wykorzystać w pełni ich właściwości.

Jak działa BIO-CLA DUO?

  • Pomaga pozbyć się nadmiaru zmagazynowanego tłuszczu - aktywne składniki przyspieszają proces spalania tkanki tłuszczowej, która niekorzystnie wpływa na stan naszego zdrowia, w szczególności na pracę układu krążenia.
  • Hamuje magazynowanie się tłuszczu - te same aktywne składniki wspomagają blokowanie odkładania się tłuszczu w komórkach tłuszczowych. BIO-CLA DUO jest dobrym sposobem na uniknięcie efektu jo-jo.
  • Wzmacnia tkankę mięśniową - suplement nie tylko zwiększa spalanie tkanki tłuszczowej, ale jednocześnie wspomaga i wzmacnia tkankę mięśniową.

Pamiętaj o ćwiczeniach!

Regularna aktywność fizyczna przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Dzięki ćwiczeniom połączonym z przyjmowaniem BIO-CLA DUO, pozbędziemy się większej ilości tłuszczu w krótszym czasie.Sposób użycia: Przyjmować 2 tabletki rano i 4 kapsułki wieczorem.

Spodobał Ci się artykuł?

Chcesz wiedzieć więcej?

Tematy związane z odchudzaniem znajdziesz w darmowym Poradniku Odchudzania Domzdrowia.pl


Komentarze(0)

    Znaleziono również w


    Polecamy również


    Zobacz Także