Jesteś tutaj:

Vegan Blend – białko dla wegetarian

Idealnie zestawione proteiny to bardzo ważna kwestia dla tych, którzy myślą o rozbudowie masy mięśniowej i szukają dla siebie jakieś atrakcyjnej propozycji. Odżywki białkowe muszą być dobrze zestawione, jeśli chodzi o skład białka. W zdecydowanej większości będą to składniki białka zwierzęcego. Nie każdy jednak może wybrać białka zwierzęce ze względu na wegańską dietę. W tej sytuacji ciekawą propozycją może okazać się odżywka Vegan Blend od firmy MyProtein, która należy do wiodących na rynku producentów protein i gwarantuje świetne propozycje dla najbardziej wymagających klientów.

Vegan Blend – białko dla wegetarian

Vegan Blend – charakterystyka produktu

Vegan Blend to zupełnie wyjątkowa propozycja, w ramach której dostajemy połączenie idealnie skomponowanej odżywki białkowej, w porcji dostajemy ponad 22 g białka, co jest świetnym wynikiem. Całość została przygotowana w oparciu o zestawienie białek roślinnych.

Vegan Blend wspiera kompleksowo nasz organizm w trakcie treningu. Jeśli chodzi o dodatki, które również pojawiają się w składzie, mamy tam zestawienie enzymów, które mają wpływać na to, że absorpcja składników mikro- i makro- okaże się znacznie lepsza.

Składniki Vegan Blend

Jeśli chodzi o zestawienie składników, oczywiście kluczowym elementem jest tam zawsze białko, a więc zestawienie, w którym znajdujemy izolat białek grochu, białka brązowego ryżu, białka konopi, które będą stanowić wegańską odżywkę i dostarczą bogatego aminogramu.

Dawkowanie Vegan Blend

Odżywkę powinno się stosować w 2–3 porcjach dziennie w zależności od potrzeb, rozpuścić jedną miarkę produktu w wodzie lub soku owocowym i wypić po przygotowaniu. Można przygotowywać jedną dawkę do przyjęcia przed treningiem. Preparat nie będzie wskazany dla kobiet w ciąży oraz karmiących. Produkt będzie charakteryzował się również doskonałą jakością, jednak nie może zastępować dobrze zbilansowanej i zdrowej diety. Nie powinno się tez przekraczać zalecanej dziennej dawki.
Komentarze(0)

    Znaleziono również w


    Polecamy również


    Zobacz Także