Jesteś tutaj:

Mass Core – szybki przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej

Przyrost masy mięśniowej to proces, który wymaga odpowiednich działań – regularnych treningów, zbilansowanej diety oraz dodatkowej suplementacji. Szczególnie ważnym składnikiem jest pełnowartościowe białko oraz węglowodany w odpowiednich proporcjach. Codzienna dieta, także zbilansowana, często nie pokrywa w odpowiedni sposób zwiększonego zapotrzebowania na białko i węglowodany, które można zauważyć w okresie budowy masy mięśniowej. Mass Core to wysokiej jakości odżywka białkowo-węglowodanowa, która stanowi doskonałe dopełnienie codziennej diety, uzupełniając zapotrzebowanie organizmu o białko oraz węglowodany.

Mass Core –  szybki przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej

Mass Core – właściwości

Mass Core to wysokiej jakości odżywka węglowodanowo-białkowa stworzona z myślą o osobach aktywnych fizycznie, głównie kulturystach, będących w okresie budowy beztłuszczowej masy mięśniowej. Preparat stanowi optymalne uzupełnienie zapotrzebowania organizmu na węglowodany i białko podczas intensywnego wysiłku fizycznego.

Mass Core to wieloskładnikowa odżywka, która dostarcza kompleksowej ilości składników odżywczych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu w czasie ciężkich i intensywnych treningów. W efekcie zauważalny jest szybki przyrost beztłuszczowej.

W każdej porcji preparatu znajduje się odpowiednia ilość pełnowartościowego białka, które skutecznie wspiera wzrost masy mięśniowej oraz jej utrzymanie. Ponadto w składzie znajdują się dipeptydy i tripeptydy pochodzące ze zhydrolizowanych białek serwatkowych, zhydrolizowanej kazeiny oraz izolatu białek serwatkowych.

Ponadto w każdej porcji znajduje się 136 g węglowodanów prostych i złożonych, różniących się indeksem glikemicznym – węglowodany stanowią podstawowe źródło energii dla mięśni w okresie wzmożonej pracy, dzięki czemu zniwelowane zostają procesy spalania i wykorzystywania białka na potrzeby energetyczne, białko stanowi element odżywczy tkanki mięśniowej, korzystnie wpływa na jej rozrost i budowę.

Mass Core – zalety

Mass Core to wysokiej jakości, wysokokaloryczna odżywka węglowodanowo-białkowa dla sportowców i osób aktywnych fizycznie, produkowana na bazie ultrafiltrowanego koncentratu białek serwatkowych.

Preparat posiada wiele zalet, czego najlepszym potwierdzeniem są opinie osób stosujących odżywkę Mass Core.

Mass Core – stosowanie

Mass Core to rewelacyjna odżywka, która może być stosowana zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety, z wyłączeniem kobiet w ciąży oraz matek karmiących piersią.

Mass Core wykazuje właściwości antykataboliczne, korzystnie wpływa na układ immunologiczny, zapewniając dodatni bilans azotowy i kaloryczny, niezbędny podczas intensywnego wysiłku fizycznego.

W składzie suplementu znajduje się także optymalna ilość witamin i minerałów, potrzebna w czasie zwiększonego wysiłku fizycznego.

Porcję odżywki, czyli (cztery miarki) należy zmieszać z 400 ml wody lub odtłuszczonego mleka i sporządzić odżywczy koktajl. Suplementację należy stosować ok. godziny przed treningiem i bezpośrednio po treningu – w zależności od indywidualnych potrzeb przed treningiem i po nim należy spożył połowę porcji lub całą porcję suplementu.
Komentarze(0)

    Znaleziono również w


    Polecamy również


    Zobacz Także