Jesteś tutaj:

DAA Activlab – sposób na zwiększenie naturalnej syntezy testosteronu

Suplementy to doskonałe uzupełnienie zbilansowanej diety i regularnej aktywności fizycznej. Rynek tego typu produktów rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego każda osoba aktywna fizycznie może znaleźć preparat, który będzie dopasowany do jej upodobań. Znajdują się tam również odżywki, które wpływają pośrednio na zwiększenie naturalnej syntezy testosteronu. To dzięki nim będzie można zadbać o efektywniejszą realizację treningu. Warto zwrócić uwagę na produkt marki Activlab – DAA. Poznajmy jego skład, działanie i efekty, jakie może przynieść regularna suplementacja tym preparatem.

DAA Activlab –  sposób na zwiększenie naturalnej syntezy testosteronu

Jak działa DAA Activlab?

Jeśli chodzi o odżywkę DAA Activlab, należy powiedzieć, że to doskonały booster testosteronu, którego formuła opiera się na cennym kwasie D-asparginowym. To właśnie ten związek wpływa na intensyfikację produkcji testosteronu w ustroju. Takie działanie może pośrednio przełożyć się na większą efektywność treningu i lepsze rezultaty osiągane w jego trakcie. Co więcej, wpływa także na poprawę samopoczucia i lepszą koncentrację.

Osoby, które podejmują się regularnej aktywności fizycznej, na pewno zauważą, że ten produkt oddziałuje znacząco na nasze możliwości treningowe. Reguluje również poziom neuroprzekaźników jak dopamina czy GABA, poprawia tym samym pamięć oraz nastrój. Będzie to idealny suplement dla osób, które dążą do wypracowania idealnej sylwetki i potrzebują wsparcia.

DAA Activlab – formuła preparatu

Tak naprawdę skład suplementu ogranicza się wyłącznie do jednego składnika, którym jest kwas D-asparaginowy. DAA to aminokwas niebiałkowy, który wpływa na funkcjonowanie organizmu. Znajduje się w przysadce mózgowej, podwzgórzu, jądrach.

Jest syntetyzowany w organizmie w wyniku przemian kwasu L-asparaginowego. Może także intensyfikować produkcję hormonu luteinizującego (LH), co wpływa na pobudzenie produkcji jednego z najważniejszych męskich hormonów – testosteronu.

Dawkowanie DAA Activlab

Według zaleceń producenta suplement DAA Activlab należy stosować zarówno w dni treningowe, jak i wolne od aktywności fizycznej. Zawsze należy stosować 4 kapsułki tego preparatu dziennie pomiędzy głównymi posiłkami lub przed snem. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży, matki karmiące oraz dzieci.

DAA Activlab – opinie użytkowników

Produkt marki Activlab cieszy się niezwykle dużą popularnością. Opinie osób, które już miały okazję go stosować, są bardzo pozytywne. Zwracają uwagę na jego atrakcyjną cenę, łatwą dostępność i skuteczne działanie.

Wielu klientów uważa, że to jeden z lepszych boosterów testosteronu, które są obecnie dostępne na rynku. Zwiększa efektywność treningu, a przede wszystkim wspiera osoby aktywne w drodze do celu, jakim jest wymarzona sylwetka.
Komentarze(0)

    Znaleziono również w


    Polecamy również


    Zobacz Także