Jesteś tutaj:

Double Impact – zapewnia lepszy bilans azotowy

Wśród suplementów obecnych na rynku są takie, które mają m.in. zagwarantować wyjątkową pompę mięśniową. Double Impact to ciekawa propozycja, dzięki niemu nasze możliwości treningowe rzeczywiście wzrosną.

Double Impact – zapewnia lepszy bilans azotowy

Double Impact – charakterystyka produktu

Odżywka Double Impact to propozycja, którą zalicza się do najmocniejszych na rynku środków wspierających pompę mięśniową. Ta nowoczesna propozycja będzie zwiększać napływ krwi do mięśni. W ten sposób mięśnie będą wyglądać lepiej, a także nasza siła będzie większa, zwiększy się także produkcja tlenku azotu.

W suplemencie znajdują się liczne składniki aktywne i co ważne – ich działanie jest naukowo potwierdzone. Ma on doskonały wpływ na poziom hormonu wzrostu, pozwala na budowanie ATP w mięśniach, dzięki czemu nasze treningowe możliwości staną się zdecydowanie lepsze.

Składniki Double Impact

Jeśli chodzi o zestawienie składników w tym właśnie produkcie, najważniejsze jest to, że wykazują aktywne działanie. W składzie najistotniejsze są AAKG i jabłczan. Te dwa składniki są najważniejsze dla naszego organizmu. Będą gwarantować lepszy bilans azotowy w organizmie i dzięki nim naczynia krwionośne będą rozszerzone, i lepiej będzie realizowany trening.

Jakie dawkowanie Double Impact

Produkt powinien być stosowany tylko w dni treningowe, ponieważ jak zostało już powiedziane, ma on działać na nasze zdolności treningowe. Jeśli chodzi o jego stosowanie, należy spożywać jedną porcję przed śniadaniem i jedną przed treningiem. Takie stosowanie sprawi, że osiągane efekty będą zadowalające. Nie powinno się przesadzać z dawką produktu, ponieważ wtedy mogą pojawić się skutki uboczne.

Opinie na temat Double Impact

Opinie o tym suplemencie są zazwyczaj pozytywne. Wiele osób decyduje się właśnie na jego stosowanie. Pozytywne opinie pochodzą przede wszystkim od osób, które zdecydowały się na dłuższy okres przyjmowania tego preparatu i zauważają, że przy dłuższym stosowaniu zauważają efekty.
Komentarze(0)

    Znaleziono również w


    Polecamy również


    Zobacz Także