Jesteś tutaj:

Hot Blood 3.0 – wpływa na lepszą regenerację po treningu

Wysoki przyrost masy mięśniowej na treningu będzie wymagał od nas silnego zaangażowania. Osiągnięcie takich przyrostów nie będzie w wielu przypadkach tak proste, jakby się mogło wydawać. Zdarza się, że możemy wykonywać ciężki trening i pilnujemy odpowiedniej diety, jednak w dalszym ciągu mamy problem z rozwojem masy. Najczęściej z tym problemem będą borykać się osoby, u których przemiana materii jest bardzo dynamiczna. Jeśli przemiana materii jest u danej osoby bardzo szybka, może się okazać, że budowanie mięśni będzie szczególnie trudne. Dlatego w takim przypadku dobrym rozwiązaniem może być sięgnięcie po odpowiedni preparat, który sprawi, że budowanie masy okaże się łatwiejsze. Jest nim Hot Blood 3.0, dzięki któremu można uzupełnić cenne składniki odżywcze, które są bardzo ważne, gdy chcemy budować mięśnie. Jest to idealny wybór dla tych osób, które wykonują ciężki trening i szukają składników, które ułatwiają budowanie masy mięśniowej. Na pewno warto będzie z takich propozycji skorzystać.

Hot Blood 3.0 – wpływa na lepszą regenerację po treningu

Hot Blood 3.0 – charakterystyka

Firma Scitec postarała się dla nas o świetny suplement Hot Blood 3.0, dzięki któremu sprawnie wykonamy treningi. Otrzymujemy w tym produkcie kreatynowy miks 5 składników, które wpływają na rozbudowę mięśni. Ze strony naukowców można się dowiedzieć, że jest to świetny jakościowo preparat, który wielu osobom przypadnie do gustu i ułatwi pracę nad szybkim i odpowiednio zbilansowanym metabolizmem. Wpływa na lepsze samopoczucie, a zatem mentalne przygotowanie do treningu także okaże się lepsze.

Dlaczego warto się zdecydować na Hot Blood 3.0

Hot Blood 3.0 wprowadza do organizmu cenne zestawienie keratynowych składników. Oprócz tego są tam aminokwasy, witaminy, składniki mineralne. Producent zdecydował się na kilka smaków tego produktu, postarał się o dobrą przyswajalność. Z tym produktem wypracuje się świetną pompę treningową, będzie można liczyć na pobudzenie i poprawę koncentracji. W dłuższej perspektywie ten produkt będzie przynosił również duży przyrost masy, poprawi regenerację po wykonanym treningu. Producent nie umieszcza w tym produkcie aspartamu.

Składniki Hot Blood 3.0

Suplement dostarcza nam zestaw składników, z których najważniejszy będzie miks kreatynowy. Do tego dostajemy także cenne witaminy z grupy B, magnez, kofeinę, ekstrakt z zielonej herbaty i pestek winogron. Dodatkowo bogaty zestaw aminokwasów, wpływających na budowę mięśni, będzie chronić mięśnie przed przemianami katabolicznymi, które mogą nasz trening zniweczyć. Zestawienie składników węglowodanowych jest tam rzeczywiście świetne i wpływa na budowę masy.

Dawkowanie Hot Blood 3.0

Produkt powinno się przyjmować w trakcie treningu siłowego, dlatego jest on przeznaczony wyłącznie w dni treningowe. Przyjmujemy 1 lub 2 porcje przed treningiem w zależności od zapotrzebowania i potem 1 porcję również po treningu.

Opinie o Hot Blood 3.0

Firma Scitec ma dla nas świetną odżywkę, jej doskonała jakość jest doceniana przez klientów, dlatego wiele osób uważa, że produkt doskonale się sprawdza i pobudza do treningu.
Komentarze(0)

    Znaleziono również w


    Polecamy również


    Zobacz Także