Jesteś tutaj:

Jedz mniej – goodbye appetite

"Zamień kluseczki na figurę laseczki!" - to hasło reklamowe promujące nowy preparat wspomagający odchudzanie. Czy warto sięgnąć po tę intrygująca nowość?

Jedz mniej – goodbye appetite

"Zamień kluseczki na figurę laseczki!" - to hasło reklamowe promujące nowy preparat wspomagający odchudzanie. Czy warto sięgnąć po tę intrygująca nowość?

Wg informacji podanych na stronie producenta Goodbye appetite to preparat, dostarczających składników pomagających w walce z napadami głodu. Prawdopodobnie osoby, które stosowały reżimy dietetyczne, znają problem nagłej ochoty na podjadanie. Właśnie takim uciążliwym napadom głodu ma przeciwdziałać Goobye appetite. Wg informacji od producenta preparat zapewnia uczucie sytości, dzięki czemu głód ma odejść w niepamięć.

Czy faktycznie składniki Goodbye appetite mają takie działanie?

Babka płesznik - pierwszy składnik Goodbye appetite; dostarcza błonnika i jest znanym i cenionym środkiem regulującym perystaltykę jelit i przeciwdziałającym zaparciom. Błonnik ma zdolność do chłonięcia wody, tym samym pęcznieje w przewodzie pokarmowym, dając uczucie sytości.

Glukomannan pochodzący z rośliny amorfofalus - chłonie wodę i wytwarza żel, powiększając swoją objętość wielokrotnie. Dzięki tej właściwości - zmniejsza uczucie głodu i wzmaga uczucie sytości.

Fasolamina - ostatni składnik Goodbye appetite, wykorzystywana jest w preparatach wspomagających odchudzanie. Fasolamina działa hamująco na jeden z enzymów biorących udział w trawieniu skrobi - alfa amylazę. Skrobia znajdująca się wielu pokarmach np. mącznych - "rozbijana" jest na glukozę dostarczającą nam energii. Nadwyżki glukozy są przekształcane na tłuszcz i magazynowane. Fasolamina częściowo hamuje ten proces. Zmniejsza kaloryczność posiłków. Ponadto fasolamina obniża poziom cukru we krwi i zapobiega wahaniom glukozy, co przeciwdziała napadom głodu.

Analizując skład Goodbye appetite, można stwierdzić, że faktycznie jest to preparat, dostarczający składników pomagających w kontroli głodu i sytości. Czy Goodbye appetite faktycznie skutecznie wspomaga odchudzanie, ocenią osoby go stosujące.

Preparat mogą stosować zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

(Red.)Spodobał Ci się artykuł?

Chcesz wiedzieć więcej?

Tematy związane z odchudzaniem znajdziesz w darmowym Poradniku Odchudzania Domzdrowia.pl


Komentarze(0)

    Znaleziono również w


    Polecamy również


    Zobacz Także