Jesteś tutaj:

Jumbo Professional – sposób na zwiększenie możliwości treningowych

Jeśli chcemy rozbudować masę mięśniową, możemy szybko przekonać się, że nie jest to takie proste, nawet jeśli ktoś przyjmuje dużo dawek jedzenia i stara się swoją dietę racjonalizować. W tej sytuacji wsparciem może okazać się stosowanie odpowiednich odżywek określanych jako gainery, dzięki którym można dostarczyć całą dawkę składników cennych przy budowie mięśni. Warto polecić produkt Jumbo Professional.

Jumbo Professional – sposób na zwiększenie możliwości treningowych

Jumbo Professional – charakterystyka odżywki

Jest to produkt wprowadzony przez firmę Scitec. Dzięki produktowi budowanie masy mięśniowej będzie przebiegać lepiej. Nawet, gdy to zapotrzebowanie na energię u danej osoby jest ekstremalne, preparat będzie w stanie pomóc nam w uzupełnieniu wszelkich braków. Mamy zestawienie węglowodanów, białek, dzięki którym pojawia się dużo więcej energii w organizmie. Dodatkowo mamy pewność, że te składniki pozwolą nam pracować nad rozwojem suchej masy mięśniowej. Białko będzie generować duże ilości azotu, a także pojawi się dawka aminokwasów, które mogą rozbudować masę mięśniową. Jumbo Professional to suplement, który jest idealny dla osób, które chcą poprawić na treningu swoje osiągnięcia. Mamy tam zestawienie składników, które sprawią, że anaboliczne przemiany będą dużo bardziej odczuwalne.

Składniki Jumbo Professional

Jumbo Professional zawiera przede wszystkim białko i węglowodany. Dostajemy węglowodany, które mają niskie IG – mąka owsiana, maltodekstryna, palatynoza, dekstroza, fruktoza, skrobia kukurydziana. Bardzo ważny jest także profil aminokwasów: L-glutamina, L-alanina, beta-alanina, L-fenyloalanina, L-lizyna, L-karnityna, zestawienie składników BCAA, L-arginina, L-ornityna, tauryna.

Jakie dawkowanie Jumbo Professional

Suplement przygotowany przez Scitec Nutrition to świetna opcja na każdy dzień. Powinno się przyjmować produkt pomiędzy posiłkami albo w dni treningowe 1 porcję przed treningiem i 2 porcję po treningu.

Opinie o Jumbo Professional

Ten produkt to idealne rozwiązanie, gdy chcemy otrzymać na treningu więcej siły i możliwości do realizowania zaawansowanych planów treningowych. Uzyskiwana będzie dzięki niemu energia i będzie można liczyć na to, że przy lepszym wykonywaniu treningu budowa masy mięśniowej okaże się łatwiejsza. Każdy składnik ma do odegrania swoją rolę, a produkt będzie działał na nas doskonale i przy jego stosowaniu nasze możliwości treningowe znacząco wzrosną.
Komentarze(0)

    Znaleziono również w


    Polecamy również


    Zobacz Także